Jump to content

Xiaomi Redmi Note 4X - opinie

data17

Recommended Posts

Jednak zdecyduję się na zakup w Polsce. Potrzebuję go za 10 dni, a z Chin to raczej nie będzie możliwe. Po dwóch dniach poszukiwań, dalej nic nie wybrałem.  Prosiłbym osoby, które kupiły telefon w kraju o podanie linku od jakiegoś pewnego sprzedawcy. Chodzi mi o model RN4X, 3/32, kolor czarny, lub szary, ewentualnie srebrny, na globalu z b20. Gwarancja może być roczna. 
Na Proline i Sferis brak.

Bierz od ET na Ali +dhl. Wyjdzie z VAT ok 750zl.
DHL z Chin idzie 3dni z odprawą celną, nawet jak będą tydzień zwlekać z wysyłką to i tak się zmieścisz w czasie

Wysłano z Redmi Note 4x

4 minuty temu, radier napisał:

Nie potrafisz szukać? W Proline są dostępne.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Na Proline jest RN4 Pro a nie X, a to raczej nie to samo.

11 minut temu, tpawel napisał:

Bierz od ET na Ali +dhl. Wyjdzie z VAT ok 750zl.
DHL z Chin idzie 3dni z odprawą celną, nawet jak będą tydzień zwlekać z wysyłką to i tak się zmieścisz w czasie

Wysłano z Redmi Note 4x

Zajrzałem na Ali do ET. Jest fajny 4/64 za 177euro na snapdragonie 625, ale przesyłka DHLem pokazuje 21-28 dni.

To wina xiaomi bo narobiło 1000 różnyh odłamów tego samego telefonu. Dla mnie głupota. Nawet człowiek siedzący w temacie xiaomi może się pogubić.
A jeszcze sprzedawcy dodają swoje :-) hehe i bądź tu mądry.

Ode mnie złota kartka za sensor aparatu.
Pierwsze egzemplarze z imx258 i dobre recenzje ( oczywiście ciągle mając z tyłu głowy ile ten telefon kosztuje)
Potem sensor Samsung z Note 4 na mtk. Słabe to było, choć na prezentacji na indyjskiej premierze było na slajdach że sensory będą sony/samsung

Wysłano z Redmi Note 4x

6 minut temu, tpawel napisał:

Nie masz pojęcia o czym piszesz

@Zeork nic dodać nic ująć

Wysłano z Redmi Note 4x

Dzięki..... pomogliście!!!!! 

Czytałem i oglądałem recenzje o RN4X, a nie o wersji Pro. Tak więc po prostu nie wiem czy to ten sam model telefonu, a przed zakupem raczej lepiej o tym wiedzieć. ;)

Edited by Jaxx

6 minut temu, Zeork napisał:

Tyle to raczej nie będzie szedł, ale zawsze się zdarzyć może, tym bardziej, że ludzie zamawiają w świeta, niedziele itp, czasem nie mają też tel na stanie i muszą zwlekać z wysyłką itp.
Więc bezpieczniej napisać taki czas a nie 5 dni prawda?
Tyle, że dziś było u nich święto. U nas tydzien ten też przez weekend majowy nie jest jakoś przyjazny dla szybkiego przyjścia przesyłek.

Pewnie by przyszedł w te 10 dni, ale codzienne wypatrywanie na kuriera nie jest na moje nerwy. ;)

Porównanie, że dystrybucja ABC Data np. z x-komu to to samo co Sferis/Proline.

2f00ea296e787525b400e05845b45fa3.jpg5f642941213ae361f400725a3c7d4066.jpg

(Po lewej x-kom, po prawej Sferis)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edited by radier

wy teak serio o ten sensor tak sie gryziecie czy o co tu chodzi xD?? miejscie w swadomosci ze bedzie mmial sensora samsunga przy zakupie nie znaczy to ze robi zle zdjecia :D no chyba ze kupujecie za 1300 zl w polskiej dystrubucji to faktycznie moto g5 plus na bank robi lepsze :D ale za 800 zl z hakiem jak dla mnie telefon jest strzalem w 10 :D

wy teak serio o ten sensor tak sie gryziecie czy o co tu chodzi xD?? miejscie w swadomosci ze bedzie mmial sensora samsunga przy zakupie nie znaczy to ze robi zle zdjecia  no chyba ze kupujecie za 1300 zl w polskiej dystrubucji to faktycznie moto g5 plus na bank robi lepsze  ale za 800 zl z hakiem jak dla mnie telefon jest strzalem w 10

Miałem w ręku oba na raz, różnica w jakości fotek we wnętrzu jest naprawdę spora. Na ten moment to jak dla mnie jedyna wada tego telefonu i zarazem powód dla którego na pewno nie zostane z nim na dłużej. Problem się zrobił bo już wiem że już więcej telefonu bez B20 nie kupię.

Wysłano z Redmi Note 4x

Jednak zdecyduję się na zakup w Polsce. Potrzebuję go za 10 dni, a z Chin to raczej nie będzie możliwe. Po dwóch dniach poszukiwań, dalej nic nie wybrałem.  Prosiłbym osoby, które kupiły telefon w kraju o podanie linku od jakiegoś pewnego sprzedawcy. Chodzi mi o model RN4X, 3/32, kolor czarny, lub szary, ewentualnie srebrny, na globalu z b20. Gwarancja może być roczna. 

Na Proline i Sferis brak.

Dopisz sobie emaila do powiadomienia pod telefonem na sferis. Co kilka dni pojawia się oferta i są dostępne tylko godzin, cena 860 zł Cena bardzo korzystna.

Ten sam model jest dostępny w ProLine pod nazwą Redmi Note 4 Pro.

• Like 1

Postaram się dzisiaj jakieś zdjęcie zrobić innym w miarę ludzkim aparatem. Tak, przylega świetnie. Jest z każdej strony pół milimetra luzu. Teraz tylko przyjdzie Nillkin Frosted i powinno już to mieć ręce i nogi

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

24 minuty temu, AdWolf napisał:

Do żadnych nowych tel nie ma instrukcji. Co by tam mieli niby napisać? Opis przycisków power /głośność?

powiedz to celknikowi.

kup np w x-kom i zobacz czy nie ma. JEST !!!!

a to co tam jest napisane to mnie nie interesuje (nie zamierzam jej czytać). Według polskich przepisów musi być instrukcja i już

Edited by slik

1 godzinę temu, Zeork napisał:

A proszę :-)
http://docs.google.com/gview?embedded=true&url=http://www.abcdata.com.pl/abcdata_page/web/files/editor/pl/photos/instrukcja_mi_pl.pdf
Tak na wszelki wypadek, warto mieć CE i instr obslugi na PC, ale watpić abyć musiał je wykorzystać, no chyba że podlegasz pod UC Pocztowy Przemyśl lub UC Pocztowy Poznań.

wielkie dzięki.

Teoretycznie powinno iść przez Warszawę, teoretycznie na wersji zamówionej mam CE, ale........ obym sie nie przydała, ale lepiej mieć pod ręką.

Gdzieś czytałem, że już nie tylko Przemyśl robi problemy ale i Warszawa zaczyna, zobaczymy. VAT to jedno ale żeby chociaż nie cofneli

edit:

te uniwersalne instrukcje są nieco stare, tz nie obejmują nowszych modeli (na końcu jest spis i redmi note 4 w nim brak - np powinien byc kod 201650, 2016117.......) i UC sie tego czepia, podobnie jest chyba z tymi certyfikatami

Edited by slik

co ma celnik do instrukcji płacisz vat za urzadzenie i tyle xD raz mi w dhl otwarli paczke zobaczyli pudelko z tel i sie kontaktowali mailowo bo cene koles zanizyl, za drugim razem powiedzialem ze cena ma byc wpisana realna  to dhl  sie juz nawet nie kontaktowal tylko doliczyli vat od razu :D  a tak wogole to w pudelku są certyfikacje z taka śmieszną ulotka jak wlozyc karte sd i sim i do czego sluza przyciski xD (przynajmniej w global wersji)

Edited by Lamcza
  • Like 1

sorry chlopaki ale ja bym poczta polska tel nie zamawial xD macie 200 zl roznicy vs 600 zl starty + czas oczekiawania  lepiej doliczajcie vat bierzcie dhl a nie cwaniakujcie po katach i obgryzajcie paznokcie z nerwow

zamawialem metoadmi sprzedawcy przez anglie bez vatu ale poczta polska serio :P ? Tam polecony priorytetowy leci 5 dni czasem xD na to to ja nie jestem gotowy ;P im dluzej takie urzadzenie w transporcie -- wilgoci i mrozie tym wieksza szansa ze sie spier----zepsuje albo ktos cos ukradnie ;P  im wiecej lapek tym wieksza szansa ze ktoras lepka... Ale jak znacie ryzyko i lubicie hazard to spoko... tylko zeby potem nie bylo placzu jak keidys na technosa chyba :D? Ze wyslal komus bezpiecznik a tak naprawde to w trasporcie ktos stwierdzil ze wymienilby sobie telefon na ten z paczki xD.

Edited by Lamcza

Witam serdecznie, im więcej czytam, tym coraz bardziej się gubię, mam pytanie czy jeśli zamówię ten konkretny telefon:

http://technos-online.pl/248,xiaomi-redmi-note-4x-snapdragon-625-lte-3-32gb-dual-sim-2-5d-(czarny).html

Jeśli nie wybiorę wersji oprogramowania xiaomi.eu tylko china stable, to aby później zrobić to samemu(szkoda 80zł...) muszę postępować tak jak w filmie instruktażowym Majstera Pirzu? Zgadza się?

Przepraszam będzie to mój pierwszy Xiaomi i dopiero wchodzę w ten temat. Pozdrawiam!

PS. Różnica cen na technosie tego własnie modelu jest spowodowana tylko i wyłącznie kolorem czy są inne różnice?

Nie jest to co prawda 4X ale właściwie też na SD625 to czemu nie, dziękuje na pewno to rozważę

Z tego co mi tu Koledzy powiedzieli to jeżeli jest na snapie 625 to jest właśnie 4X, ale ręki za to nie dam obciąć.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Wygląda świetnie, ono na bank odstaje, ale chociaż tego nie widać.
Ja mam teraz jakieś z Chin za 1$ i jest w miarę, brakuje po 2-3 mm na krańcach i jak na nie barwione na 2,5 d to całkiem dobrze leży. Poprzednie kupiłem na allegro za 20 zł i porażka, brakowało po 5mm i wyglądało to komicznie . Masz jakis link do tego Twojego?

Wysłano z Redmi Note 4x

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...