Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4X - opinie


data17

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam pewien problem z tym telefonem. Ładując go jak jest wyłączony świeci.mi się dioda lecz się nie ładuje. A gdy go włączę przestaje się zupełnie ładować . Czy można coś na to zaradzić ??

Dnia 18.12.2017 o 15:43, XiaomiFan napisał:

Komputer nie wykrywa mi RN4, mam włączone debugowanie, nic nie pomaga, MiPcsuit zainstalowane najnowsze. Wcześniej z modelem niżej nie miałem takich problemów.

Podłączasz kabel do kompa potem odblokowujesz tel i klikasz w tel powiadomienie o podpięciu USB 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się może ja swoją opinią. Używam RN4 od miesiąca a wcześniej byłem użytkownikiem Redmi Note, Redmi Note 4G, Redmi Note 3, Redmi Note 3 Pro. Ten telefon jednak nie zbił z pierwszej pozycji RN3P, w mojej opinii oczywiście. Słabszy procek, gorszy (tak mi się wydaje) aparat. Oczywiście to moje zdanie, ale o wiele lepiej użytkowało mi się poprzednika. Niemniej jednak jest to świetny telefon, szczególnie w tej cenie, genialny.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawie 4 miesiacach mogę stwierdzić że jestem zadowolony z telefonu.
Wczesniej miałem redmi 3 i w sumie to że brakowało mi w nim pamieci bym nie zmieniał.

Obecnie bateria trzyma lepiej, to nie prawda że B20 to niepotrzebny bajer u mnie widać znaczną poprawe zasiegu LTE.
Fakt czasami zapyta telefon i raz na tydzień pomaga mu reset 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...