Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4X - opinie


data17

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy też tak macie ale zauważyłem u siebie pewną przypadłość - gdy blokuje telefon ten czasami automatycznie się zaświeca. Tak jakby dwukrotnie kliknięto przycisk blokady. Dzieje się też tak u Was? Coś mi się zdaje ,że przycisk może się psuć :/
Jeżeli podejrzewasz przycisk to ustaw sobie blokowanie poprzez przytrzymanie przycisku Home. Ja tak mam i nie zużywam w ten sposób przycisku Power.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jaqjordan napisał:

Jeżeli podejrzewasz przycisk to ustaw sobie blokowanie poprzez przytrzymanie przycisku Home. Ja tak mam i nie zużywam w ten sposób przycisku Power.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

Jak to ustawić? BTW to można dać skrót do widgetu blokada na ekranie i nim blokować poprostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowac w gearbestach! Dno nie sklep sprzedaja szajs ktorego nie maja w magazynie jeszcze robia na niego promocje xD potem wez czekja miesiac na wysylke :P

a jak dorzuca jeszcze vat to zaplacicie tylko co w proline za nowy z 2 letnia gw :P i instant wysylka

(no teraz jest jakies 100 zl drozszy ale co chwila robia promo wiec obserwowac)

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kozdrobot napisał:

No to wyżej wmawiano mi, że nie mam racji mimo, że pisałem jaką mam wersję systemu. Widać jak tu niektórzy ogarniają rzeczywistość 

Polecam Ci kolego wrzucić stabilną wersję MIUI 9 od xiaomi.eu tj. v.9.0.4.0.NCFCNEI. Od wczoraj jest już dostępna i sprawuje się przynajmniej u mnie bardzo dobrze. A tam będziesz mial funkcje, o których mówiłeś i pełne spolszczenie. Ja polecam. Bateria też na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, michal.smoderek napisał:

Polecam Ci kolego wrzucić stabilną wersję MIUI 9 od xiaomi.eu tj. v.9.0.4.0.NCFCNEI. Od wczoraj jest już dostępna i sprawuje się przynajmniej u mnie bardzo dobrze. A tam będziesz mial funkcje, o których mówiłeś i pełne spolszczenie. Ja polecam. Bateria też na plus

Gdzie można znaleźć ta wersje? Szukałem na stronie xiaomi i nie ma tam wersji v9.0.4.0. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widać dużą różnicę między wersją 3/32GB a 4/64GB w trzymaniu aplikacji w pamięci i przełączaniu się między nimi? Bo biję się z myślami czy dopłacić te 150zł do wyższej wersji, gdzie telefon minimum rok będzie ze mną. Zamawiałbym i tak w Polsce, bo nie bardzo chciałoby mi się bawić w zamawianie z Chin (ale z magazynów z EU), mimo tego, że mógłbym oszczędzić trochę kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pamięci wbudowanej to nawet przy 32GB miałbym pewnie 3/4 wolne, bo zdjęć nie robię, muzyki też nie posiadam w plikach, tylko streaming z Spotify, pobranych filmów tymbardziej nie oglądam na telefonie, ani na komputerze, bo w tych czasach internet jest tak szybki, że bez problemów można oglądać filmy w internecie (Netflix, ShowMax, Ipla, Player.pl, czy inne podobne strony), więc karty pamięci bym nawet nie miał w planach kupować, prędzej skłaniałbym się do pendrive, który mógłbym podpiąć bezpośrednio do telefonu przez microUSB, a nie jakieś przejściówki, czy inne kable. Jedynie co to te 4GB RAM mnie po części przekonują mnie do dopłaty, bo nie wiadomo co będzie za pół roku, czy aplikacje nie będę pobierały więcej pamięci RAM i wtedy te dodatkowe 1GB może uratować nam tyłek jeżeli nie będziemy mieli możliwości wymiany telefonu na nowy z większą ilością pamięci RAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, deiwid63 napisał:

Różnica w działaniu systemu jest mała, ale masz pamieć wewnętrzną znacznie wiekszą i to jest duży konfort. Pamięć wewnetrzna jest znacznie szybsza od zewnętrznej więc sie opłaca dołożyć bo pewnie i tak kupiłbyś zewnętrzną.

To zależy :) Jako backup lepiej wykorzystywać pamięć zewnętrzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś porównanie do redmi3 jeśli chodzi o fotki i lampe blysk? Odnoszę wrażenie że fotki w słabym oświetleniu sa duzo gorsze na rn4x, a podwójna lampa nic nie daje, mimo ze sam flash jest mocniejszy. Jako latarka redmi3 swieci 2x mocniej.  Dziwne. 

 

Pod tymi dwoma wzgledami jestem mocno rozczarowany nowym fonem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...