Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4X - opinie


data17

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się borykam z jednym problemem związanym chyba z miui, bo występuje od początku jak mam telefon. Po pewnym czasie używania telefonu ewentualnie po włączeniu jakiejś gry czy ostatnio nawet filmu na yt widzę tylko wycinek tapety. No i tak zostaje dopóki nie uruchomię ponownie telefonu, nie ustawię na nowo tapety, lub... Nie włączę launchera miui a potem znowu nova. No właśnie ta nova też tu może być problemem, ale nie mam ustawionego żadnego obracania ekranu ani nic więc nie wiem z czego to wynika. Ktoś ma ten problem albo go jakoś rozwiązał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Chciałem się dowiedzieć jak wyglądają Wasze RN4X po jakimś czasie użytkowania. Nosicie je w czymś czy golasy? Powiem Wam, że ja mam etui(MSVII) i jakąś folię(3MK Shield), ale goły Redmi Note 4X to jest to. Jednak obawiam się jak bardzo się rysuje przy normalnym użytkowaniu.

Czekam aż 3MK wypuści tego NaturalCase na RN4X. Żonie kupiłem na Mi5 i jest rewelacja!

Pozdrawiam gorąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majdan12

Żadne złudzenie. Aparat nie wystaje. Zalecam dobrego okulistę.

Co do rysowania to nie da się go tak łatwo porysować. Sam mam bez żadnej folii tylko w etui Nillkin Frosted i od prawie dwóch miesięcy zero rys. Trzeba być niezdarą lub nie dbać o telefon żeby porysować ekran.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomoS

Weź jakąś kartę kredytową przyłóż do aparatu i sprawdź pod słońce czy aparat jest schowany...Za czasów Mi 5 byli tacy co uważali że aparat wystaje gdzie on był zatopiony w klapce baterii...

Ja też ekranu nie porysowałem i aparatu (bo miałem etui) ja jednak wolę etui bo jak telefon jest zimny i weźmiemy go w dłoń to się ślizga w dłoni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przez nałożenie etui i folii straciłem cała frajdę z telefonu. Przez pierwszy tydzień był niesamowity emejzing. A teraz d*pa. Chyba ściągnę i jak z jajkiem. Jedynie nałożę to szkło Moloco czy jak.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, jaqjordan napisał:

A ja przez nałożenie etui i folii straciłem cała frajdę z telefonu. Przez pierwszy tydzień był niesamowity emejzing. A teraz d*pa. Chyba ściągnę i jak z jajkiem.

Każdy jest inny i ma inne preferencje. Ja odwrotnie – lubię fajne, miękkie w dotyku etui. Nie wyobrażam sobie używanie tel. bez żadnego etui i nie wchodzi mi wcale o to czy się porysuje czy nie, tylko o to, jak mi leży w ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=38024]michlacz231[/mention]
To siedź nadal na Stable i płacz że masz system wiele do tyłu...
 
[mention=10517]Antyhaker[/mention]
No to teraz to pojechałeś. 1 mm? jak ja etui mam 0.3 mm :-P
No z tym milimetrem to faktycznie przesada, ale to nie zmienia faktu, że jest zatopiony :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomn95

No jeśli nie masz czasu na zabawy i bierzesz na siebie ryzyko to pobierz najnowszy Xiaomi.eu i zainstaluj przez TWRP. Na MIUI Polska jest wszystko wyjaśnione. 

Jeszcze się jutro przyjrzę dla pewności. Ale co by nie było to bez etui to jednak plastikowe klapki baterii się sprawdzają a nie metalowe/szklane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...