Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4X - opinie


data17

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, radier napisał:

Aktualizacja ma status bety i dostają ja losowo wybrani użytkownicy. Nikt niczego nie wycofał.

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=735812&extra=page%3D1&mobile=2

 

Ja dostałem aktualizację, ale wstrzymałem się z updatem i dzisiaj jak sprawdzałem już jej nie ma, więc pewnie wycofali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem 8.5.4.0 ale byłem totalnie niezadowolony z optymalizacji baterii - wyciągałem max 6h włączonego ekranu. Przesiadłem się na MIUI9 global beta - jestem bardzo zadowolony. System jest mega szybki i płynny. Limitless wygląda bajecznie, bateria trzyma co najmniej tak dobrze jak na miui 8 w moim przypadku - jestem w stanie wyciągnąć 11~12h godzin ekranu. Nie znalazłem wielu bugów ale najbardziej brakuje mi funkcji planowania zadaniami ( albo jej nie ma albo zniknęła w czeluściach innych opcji) Ogólnie jak na tak wczesne stadium MIUI 9 polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piszesz o tym co myślę, to Panel Sterowania > Bateria :)

 

Co do MIUI 9 - również jestem zadowolony. Działa zdecydowanie żwawiej niż MIUI 8 i jak na razie nie mam ŻADNYCH problemów. Dodatkowym atutem jest fakt, że Magisk i SafetyNet wreszcie funkcjonują razem bez żadnego kombinowania.

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem aktualizację do wersji 8.5 na Androidzie 7.0 trochę jestem zawiedziony bo myślałem że będzie od razu miui 9. Ale mniejsza z tym zauważyłem że zmieniono ikonki tzn. kwadraciki są białe tragicznie to wygląda u was też tak jest? przed aktualizacją były w kolorowych odcieniach.

 

comment_EpXjcFKPAVAmS6vh7EmxE6ROti4ftzSd

Edytowane przez eslomiui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google apki sa na globalu ,niektore tez nich ale ja jestem na 7.1.2 custom

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Zreszta nie wie wiem po co siedzic na globalu chyba tylko poto aby miec stare bugi (: xposeda nie zaistalujesz o kernelu mozna sobie pomarzyc i na globalu root troche nikiedy robi zamieszanie,wiec global pachnie cykoria (; system dla nowicjuszy i mamich synkow

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, acidbrain napisał:

A tak na poważnie oprócz niby szybszego systemu i dzielenia ekranu co wprowadziło miui9 ? Bo ja jakoś w szoku nie jestem...

Masę rzeczy, które nie są dostępne w naszym regionie :P

46 minut temu, TomoS napisał:

Jeśli chodzi o roota to jaki jest najlepszy sposób? Na innych forach polecają Magiska lub SuperSU. Co lepsze?

Tylko i wyłącznie Magisk.

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, k3lt napisał:

Nie kupuj 4x, tylko i wylacznie Redmi Note 4 Global

To jest wariant z obsluga LTE B20 (800Mhz) na Snapdragonie 625, Redmi Note 4x nie obsluguje pasma B20 wiec nie ma najmniejszego sensu kupowania go. Oba maja ten sam procesor.

Nie wiem co się tak uczepiliście tego B20. Według mnie jest to zbędna funkcja, której nie potrzebuje typowy użytkownik smartfona. Co do procesora to sie nie zgodzę. Wersja 4X jest na Snapdragonie a wersja 4 ma MediaTek Helio X20.

@monilla13886

Brałem z tej aukcji i polecam

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4x-grey-3-32gb-nowy-sd625-5-5-i6896699736.html

Edytowane przez TomoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za obrażanie powinien być ban. Wystarczyło sprostować zamiast obrażać "mądralo". Widziałeś żebym się wymądrzał? Kazdy popełnia błędy ale to nie powód żeby mnie obrażać. To właśnie takich jak ty powinno się banować. Nie pozdrawiam.

Użytkownika monilla13886 przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Edytowane przez TomoS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...