Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4X - opinie


data17

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, xernes napisał:

Skoro masz nieaktywny to znaczy, że nie używasz. Usuń swój odcisk z pamięci telefonu i po problemie.

Ale skąd tam mój odcisk palca, jak nie dawałem go skanować? Na globalu to przetestowałem, teraz jestem na EU i nawet jeszcze nie wchodziłem w "dodaj odcisk palca". Przed instalacją EU wyczyściłem całkowicie fona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam szybkie pytanie: dwa miesiące temu kupiłem dziewczynie telefon z polskiej dystrybucji w sklepie pcprojekt. Czy Waszym zdaniem jest sens instalwoać na nim miui polska? Wiem, że nie będzie to dla mnie łatwe ale może warto?

P.S. może ktoś tu jest z Białegostoku i chciałby mi pomóc/zrobić to za mnie? Oczywiście nie za darmo :)

P.S.2 czy to normalne, że codziennie aktualizuje jej się aplikacja messenger? po takiej aktualizacji resetują się ustawienia dzwonka i powiadomień :/

Edytowane przez aluzjonista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aluzjonista

Z resetowanie to trochę dziwne, ale z aktualizacjami tak czasami bywa, zawsze coś chcą poprawić co wcześniej popsuli. Co do MIUI Polska to mogę Ci powiedzieć jakoś w środę, bo na razie czekam aż będę mógł ponownie bootloader odblokować :) również w PCProjekt kupowałem :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dragonfail

Inni wolą Global Dev inni MIUIPolska, a inni jeszcze Globala, no cóż każdy jest inny, każdy ma inne potrzeby i gusta, a wiadomo o gustach się nie dyskutuje ;) 

Takie pytanie poza tematu, bo mnie intryguje, jak zrobić ikonę np. Chroma żeby wyglądała tak jak jednego z użytkowników forum ?? MIUIPolska to obsługuje ? 

 

Spoiler

Screenshot_2016-10-17-11-23-48-025_com_miui_home.thumb.png.1da00c3f4a4b42095cf7e7842ffa0526.png

 

Edytowane przez Androoidzik_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Androoidzik_PL napisał:

@Dragonfail

Inni wolą Global Dev inni MIUIPolska, a inni jeszcze Globala, no cóż każdy jest inny, każdy ma inne potrzeby i gusta, a wiadomo o gustach się nie dyskutuje ;) 

Takie pytanie poza tematu, bo mnie intryguje, jak zrobić ikonę np. Chroma żeby wyglądała tak jak jednego z użytkowników forum ?? MIUIPolska to obsługuje ? 

 

  Odkryj ukrytą treść

 

Motywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=5168]Nezumi[/mention]
Wiem, że motywy, ale użytkownik forum pisał że to standardowe, dlatego stąd moje pytanie czy za pomocą motywu czy jakoś przerobione

Dawno nie bylem na domyslnych wiec Ci dokladnie nie powiem, ale co za roznica?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym kupić coś takiego http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_620820.html?wid=4 , czy ktoś może mi doradzić czy warto? Jestem zupełnym laikiem w kwestii smartphonów. Chodzi mi o coś co płynnie działa, nie zawiesza się , ma dostępne automatyczne polskie aktualizacje i LTE.  Czy ta wersja z linka będzie ok ? Nigdy w nic nie gwywam, nie potrzebuję zaawansowanych aplikacji, w zasadzie jestem mało wymagającym użytkownikiem. Korzystał ktoś może z tego sklepu? Czy jest wiarygodny? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, tpawel napisał:

Telefon jest ok, ale to zwykle 4x, czyli z chińską ładowarką. W tych pieniądzach kupi już wersję global. Różni się niewiele,ale jednak.
Sklep jest ok

Dzięki za odpowiedź. Czy mógłbyś mi polecić jakiś inny chiński sklep gdzie znalazłabym taka wersję? Na gearbest nie ma żadnego z wersją global tylko international.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bramble napisał:

Dzięki za odpowiedź. Czy mógłbyś mi polecić jakiś inny chiński sklep gdzie znalazłabym taka wersję? Na gearbest nie ma żadnego z wersją global tylko international.

3/32GB czarny International Version cena: 144,99$ Kupon: NoteF4X +5,53$ wysyłka Priority Line

https://goo.gl/QUatA9

 

lel

 

https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-4-Global-Edition-5_5-inch-3GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-625-Octa-core-4G-Smartphone-p-1129991.html?rmmds=category tu kup :D

Edytowane przez data17
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. 150$ w Chinach + ewentualny VAT i się robi prawie 7 stowek. Ewentualnie gdyby ktoś był chętny na wersję global, lekko używana ale za to już z odblokowanym bootloaderem i wrzuconym miuipolska to zapraszam na PW

W kolejce za mną się ustaw;p Mój za 650 od wczoraj wystawiony tutaj i na allegro xD

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy macie obecnie problemy z jakością dźwięku w filmach kręconych tym telefonem?

Dnia 21.06.2017 o 23:42, acidbrain napisał:

No ja Goldway wziałem DHL z ominięciem vat to wyszło razem ze wzrotem cashback 710 zł :)

Obecnie Goldway ma tylko 1 opcję wysyłki do Polski - DHL Express za 20$. Nie jest tam napisane wprost, że to bez VAT, ale chyba tak jest. Możesz potwierdzić? Kiedyś było inaczej - opcja bez VAT była oddzielna i nazywała się Seller's Shipping Method (czy jakoś tak podobnie), też za 20$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, latet napisał:

Witam, czy macie obecnie problemy z jakością dźwięku w filmach kręconych tym telefonem?

U mnie jest z tym trochę problem, choć nie zawsze, pół na pół, kilka filmów jest w normie, kilka nie. Przy zmianie głośności dźwięków, kamera dziwnie go rejestruje, robią się szumy, jest trochę głuchy dźwięk. Niby wyłączyłem redukcję szumów, która miała pomóc, ale jakoś nie bardzo zadziałała. Podobno w nowszych wersjach dev jest lepiej, a jakoś nie miałem czasu zaktualizować. Tyle, że nie kręcę filmów przez stockową aplikację, tylko Open Camera. Jeszcze muszę wypróbować stary dobry programik lgCamera, teraz jest niedostępny w Google Play, bo Google usunęło twórcy konto deva, a jak pisał na xda, to stracił też dostęp do swojej strony internetowej. Na szczęście apki można znaleźć na xda w załącznikach do postów lub jest wersja 7.1 do ściągnięcia z jakiegoś serwisu. W tej aplikacji można wybrać masę opcji dotyczących parametrów nagrywania, swego czasu na starszych urządzeniach można było nagrywać w rozdzielczościach i bitrate nie możliwym do uzyskania w innych programach. Ja i tak kupię jakiś mikrofon do podłączenia przy nagrywaniu, powinien sporo pomóc.

Edytowane przez mgcompany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Sun Jun 25 2017 o 23:56, latet napisał:

Witam, czy macie obecnie problemy z jakością dźwięku w filmach kręconych tym telefonem?

Obecnie Goldway ma tylko 1 opcję wysyłki do Polski - DHL Express za 20$. Nie jest tam napisane wprost, że to bez VAT, ale chyba tak jest. Możesz potwierdzić? Kiedyś było inaczej - opcja bez VAT była oddzielna i nazywała się Seller's Shipping Method (czy jakoś tak podobnie), też za 20$.

Tak DHL omija VAT... Wysłany w czwartek a we wtorek odebrałem :) Szybko doszło.... 

Szkoda tylko, że tym razem aparat na soczewkach Samsunga... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Zakupiłem z Geekbying Redmi Note 4X 3/16 w wersji ze Snapdragonem.

Jest pełno wersji tych modeli i się pogubiłem co gdzie i jak...

Mianowicie kupiłem stąd: http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-4X-3GB-RAM-16GB-ROM-Smartphone---Gold-379419.html

Opakowanie mam Redmi Note 4X, papiery mam Redmi Note 4X - jednak w informacjach o telefonie jest napisane REDMI NOTE 4... bez "x".

Jak mam teraz odróżnić to, którą wersję urządzenia posiadam? Data produkcji tego urządzenia to 1 października 2016 rok, model Redmi Note 4 ze Snapdragonem wprowadzono na początku tego roku - może to być więc błąd w oprogramowaniu, jednak nie wydaję mi się by góra urządzenia z tyłu była z plastiku - więc się pogubiłem. Ma ktoś pomysł jak to sprawdzić? :P 

Edytowane przez Zenderable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radier

no dobra, ale ja zamawiałem dwa telefony - jeden redmi note 4x 3/16 ze snapem i drugi 4/64 z mtk

w tym mtk jest już normalnie napisane redmi note 4X:

19551682_1528746287186168_247884891_o.thumb.png.da2fd5ab6ff01b640bdea7746d1c5fdd.png

zaś w moim jest tak:

19619270_777600622418057_457949986_o.thumb.png.47e1c958e01ed5a119aecd37d0384148.png

 

Soft nie wygląda na SyfMIUI(chyba?).

Chcę jednak wiedzieć jaki posiadam telefon, jeśli będę chciał flashować soft w MiFlash albo kupował jakiś case (Note 4 i 4X różnia się lekko rozmieszczeniem np. portu IR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...