Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4X - opinie


data17

Rekomendowane odpowiedzi

ta i aktuliizuje sie za 2 minuty i jestem w punkcie wyjscia :D

Looooooooooo

wlasnie po calym dniu rozkminilem co bylo przyczyna... motyw xD motyw ku888 ja pierdziu caly dzien zabawy a tu motyw xD taki motyw 

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeszłości już się zdarzały takie przypadki w innych modelach, że system nie wstawał po aktualizacji i dopiero poprawiony ROM banglał. Pewnie chińczyki coś znów zmienili i trzeba szukać co nie działa.

@painball To, że blokował to rozumiem, tyle ciekawi mnie jaki wpływ na sklep miał motyw? Pierwszy raz o takim przypadku czytam, a jak patrzę we wnętrzności motywów, to podmieniają jedynie wygląd aplikacji systemowych.
Albo chociaż jaki to był motyw, jak się nazywał? :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Antaro said:

Krótkie pytanie. Gdzie "najlepiej" kupić w polsce, z wysyłką z polski i pełną gwarancja realizowana na terenie polski telefon redmi note 4x (snap/4/64gb) ?

Jeżeli przez pełną gwarancję rozumiesz, oficjalną gwarancje PRODUCENTA realizowaną w Polsce, to nigdzie, ponieważ oficjalnie dystrybuowana jest tylko wersja 3/32 na Snapie. 

Edytowane przez tryhp3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radier napisał:

Znaczy mamy za ciebie poszukać? Kup wersję 3/32 w Sferis za 749 zł.

3/32 mam teraz w redmi note 3 pro i mało ramu, oj mało.

Dlatego jeśli juz to tylko coś ponad to, wiec koniecznie wersja 4gb ram i 64gb pamiec pokładowa.

Szukałem, znalazłem kilka sklepów. Nie bede podawał nazw bo to pewnie niezgodne z regulaminem, jesli nie sa to jakies tam sklepy oficjalnie polecane na tym forum, a wiem ze kiedys, być wciąż są były takowe.

Wersja 4/64 kosztuje koło tysiaka, gdzie by nie szukać, po prostu myślałem, że znacie jakiegos "pewniaka" sprzedawc/sklep gdzie warto kupić ten telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, tpawel said:

Nawet telefony z abc data nie mają gwarancji producenta. Gwarantem jest sprzedawca

No to oficjalna dystrybucja/gwarancja. Zwykle jest, że to nie producent serwisuje, tylko jakiś serwis który, robi to w imieniu producenta. Kiedyś zepsuła się mi klawiatura Logitecha i odesłałem ją do serwisu w Krośnie, który wtedy serwisował wiele innych marek.

Sferis nie jest autoryzowanym sprzedawcą. Jeżeli ktoś ma słuchawkę z tego sklepu, to prośba o jakąś fotkę GW (z ciekawości kto jest gwarantem).

https://miuipolska.pl/serwis-xiaomi/

Quote

Oficjalna dystrybucja

Oficjalną dystrybucją Xiaomi w Polsce zajmuje się ABC Data, a sprzęt zakupiony w autoryzowanych sklepach posiada gwarancję realizowaną w SBE.

 

 

Edytowane przez tryhp3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbować w Proline. Wersja global 4/64, wyjdzie trochę powyżej 1000 zł z wysyłką. Z tego co piszą 24 miesiące gwarancji, jednak nie jest to oficjalna dystrybucja. Zawsze możesz się reszty dopytać.

Edytowane przez Aucon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Wam trudno konkretnie odpowiedzieć na pytanie. ;)

Wersję 4/64 znajdziesz chociażby tu: https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-4gb-dual-sim-lte-black-polska-dystrybucja-p951856

Tak w ogóle, to 4/64 jest tylko w wersji Global jeśli mówimy o wersji z Snapdragonem, bo jest jeszcze na Mediateku, ale do Polski raczej nikt jej nie sprowadza, jest kilkadziesiąt $ droższa i nie obsługuje B20, zapewne CE też nie ma.

O gwarancję najlepiej pytaj bezpośrednio sprzedawcę. Hurtownie/sklepy dostają sprzęt o dystrybutora, który jest gwarantem "producenta" i sprzęt jest przekazywany jemu do naprawy, a ten wysyła dalej do punktu serwisowego. Sam sprzedawca również udziela gwarancję, a raczej rękojmię, z której możesz korzystać jako konsument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2017 o 19:32, painball napisał:

Po 2 tygodniach walki ze zmianami softu. Viper4android. Aospami. RR'ami i cudami.

Pierd... i sprzedaję to g. w cholerę.

Bluetooth porażka.

Możesz napisać o co chodzi z tym bluetooth u Ciebie? Bo szukam wypowiedzi twojej, ale jej znaleźć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawię się odrobinę w ustawieniach dźwięku i raz jedno lepiej, raz gorzej. Ten telefon to nie loteria. Każdy ma ten problem. Już trzy 4X miałem w rękach. Dwa global, jeden zwykły i w każdym to samo. Forum Fanboyów i żaden nie powie, że jest do d. Przecież siara by była. Albo po 2G gadają. Wtedy ujdzie. Jeszcze tylko tydzień;p

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tpawel napisał:

Może poprostu mało kto gada przez bluetooth.

Jak Ci forum nie pasuje to po co się rejestrowałes? emoji6.png

 

 

Z Bluetooth jest bardzo źle, ale nie jest to katastrofa. Praktycznie każdego dnia korzystam w samochodzie. @painball ma rację i chwała mu za to, że jest na tym forum i próbuje ten temat ogarnąć (inne z resztą też). Może "ktoś" przy okazji zwróci uwagę na ten problem. Ja siedzę na dev i co piątek wypatruje poprawy :) Na razie kupa.

Niektórzy nie zauważają problemu w związku z tym, że: albo mieli telefony gorszej jakości, albo jakość jest im zupełnie obojętna.

Przed RN4 i RN2 miałem xperia m4 aqua. Jakość rozmów to była przepaść. Aqua jako całość wypadała bardzo miernie, ale jakość rozmów był "krystaliczna" w porównaniu do xiaomi (zarówno bluetooth jak i jakość głośnika w słuchawce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki macie problem z bluetooth? Ja korzystam codziennie od wielu lat i w tym modelu nie mogę się przyczepić do jakości rozmów lub stabilności, co w poprzednim Redmi Note 2 było tragiczne szczególnie pod względem samego połączenia, bo o ile z początku było nieźle, to przez ostatnie pół roku co chwile się rozłączało i parowało, albo w ogóle nie chciało sparować i jeszcze czas reakcji na odebranie rozmowy był tak długi, że ludzie się rozłączali. Redmi 1 nie grzeszył jakością, choć sporo zależy również od samej słuchawki. Muzyki nie słucham przez Bluetooth więc się nie wypowiem, w słuchawce mam to wyłączone, bo nie potrzebuję słuchać dzwonka z dwóch źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...