Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4X - opinie


data17

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dragonfail napisał:

Testował ktoś 7.5.11 z dzisiaj?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

przed chwilą zainstalowałem. Na razie co znalazłem to brak planowania wysłania smsa. Nie wiem co daje ta opcja z pokazywaniem RAMU. Uruchumiłem ją i nie wiem co dalej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Heisenberg napisał:

przed chwilą zainstalowałem. Na razie co znalazłem to brak planowania wysłania smsa. Nie wiem co daje ta opcja z pokazywaniem RAMU. Uruchumiłem ją i nie wiem co dalej

Do tej pory na liście aplikacji było pokazane ile jest wolnego RAMu (pod krzyżykiem do zamykania wszystkich appek). Teraz standardowo tego nie ma, a żeby było tak, jak do tej pory, to trzeba włączyć tę opcję. Chyba o to chodzi, bo jeszcze nie instalowałem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2017 o 22:08, exwindows napisał:

Może głupie pytanie, ale mając wgrane TWRP instalujemy to przez aktualizację i 3 kropki czy przez install w TWRP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą zainstalowałem. Na razie co znalazłem to brak planowania wysłania smsa. Nie wiem co daje ta opcja z pokazywaniem RAMU. Uruchumiłem ją i nie wiem co dalej


A jak to włączyć.?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem telefon od goldway telefon chyba z crackowanym bootloaderem bo miałem od razu odblokowany. Jak flaszowałem przez fastboot globala to sie wywalało ale przez edl normalnie.

I teraz pytanie jak mam się zabrać za wgranie xiaomi.eu ???? Chciałem zablokować przez mi flash i odblokować po bożemu ale mi flash jak dałem erase all and lock nie zablokował....

 

Jak się zabrać do tego ? Boje się, że się wywali przy wgrywaniu xiaomi.eu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swój Redmi Note 4X w Ibuygou, przyszedł z odblokowany bootloaderem z romem Global 8.2.2.0 w między czasie już go aktualizowałem do 8.2.4.0 i teraz do 8.2.5.0. Jak szykowałem się do kupna, czytałem gdzieś na forum, że jeśli telefon przychodzi z odblokowanym bootloaderem, to lepiej jest go zablokować i odblokować ponownie oficjalną metodą, czy jest to konieczne, jeśli tak to bardzo proszę o jakiś link do info jak to zrobić, szukałem dzisiaj i nie udało mi się znaleźć. Dodam że na razie wszystko chodzi ok

 

 

Mam jeszcze jedno pytanie na screenach z Waszych telefonów literki przy romie  Global są  MCFMIDI a ja mam MCFMIDL, co mam nie tak?

Edytowane przez Gawronnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowiedzieć, pod taki smartfon:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6788028686
To jakiego systemu szukać jako Redmi Note 4X Global, czy jako Redmi Note 4 Qualcomm Global, czy jeszcze jakaś inna wersja?

http://en.miui.com/download-321.html

http://en.miui.com/download-309.html#468

Za dużo tego jest stanowczo, oj za dużo :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie będzie takich cyrków jak z Kate i Kenzo niby oba te same, ale jeden ma B20 i jak skrzyżujesz softy to masz bigos. Dlatego właśnie wolałem dopytać się, czy jest jakaś większa różnica, czy tu akurat jest dowolne, a skoro dowolne to po co jest aż tyle wersji Note 4x, Note 4 Qualcomm, Note 4G?
Redmi Note 4G Latest Global Developer Version Fastboot File Download
Redmi Note 4 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download 
Redmi Note 4X Latest Global Developer Version Fastboot File Download 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdWolf włącz sobie LTE log, bo tak będziesz czekać i może nie zobaczysz tego. Ja kiedyś poza miastem się bawiłem to twardo stał na B3, a na kilka sekund tylko się przełączył na B20. Mam jeden sklep w piwnicy u siebie w mieście gdzie zauważyłem, że w najdalszym kącie ma B20. Tak to dość ciężko o to pasmo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2017 o 13:32, krzychu112 napisał:

Może mi ktoś podpowiedzieć, pod taki smartfon:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6788028686

 

16 godzin temu, sp4ubw napisał:

Kate i kenzo, jak sam napisałeś to dwa różne modele. Tutaj masz jeden  - "mido", softy są te same.

Czyli ten co dałem z allegro to jest tak naprawdę Note 4X?

16 godzin temu, krzychu112 napisał:

To powiedz mi czym się różnią te 3 systemy dla Redmi Note 4 w takim wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

W poniedziałek dotarł do mnie z aliexpress, wersja Global, moduł kamery - szajsung, wyswietlacz Tianma, czarny.

Miał jakiegoś starego softa, chyba 8.1.15 i na początku nie widział aktualizacji. Już go miałem aktualizować "manualnie" ale wczoraj pykło i 8.2.5.0 (MCFMIDL) na pokładzie. Od tej pory wyświetla już LTE a nie 4G :)

W porównaniu do poprzedniego mojego fona LG Spirit to przesiadka o klasę wyżej. Jestem super zadowolony.

W pakiecie dostałem szkło (troszeczkę za wąskie) oraz futerał (kompletna tandeta - do kosza).

Wszystko za 159 dolców. Kolejna przesyłka z Chin bez vatu ;)

Teraz rozkminię te wszytkie TWRP etc. i ładuje MIUI Polska. Tak więc zabieram się za lekturę...

Pozdro

Tomek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym najnowszym stałe 8.5.2.0 macie gdzieś opcje pomiń ekran blokady przy odblokowaniu za pomocą przycisku palca? Wydaje mi się że gdzieś była taka opcja ale znikła..

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. Wersji. Chcę kupić wersję global, z pasmem 800mzh b20 lte. Na aliexpress sprzedawcy reklamują ta wersje jako note 4 global, nie jako 4x global. Są jakieś różnice w sofcie itp? Czy to ten sam telefon? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. Wersji. Chcę kupić wersję global, z pasmem 800mzh b20 lte. Na aliexpress sprzedawcy reklamują ta wersje jako note 4 global, nie jako 4x global. Są jakieś różnice w sofcie itp? Czy to ten sam telefon? 


Troszkę drożej ale za to szybciej i z gwarancją.
https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-dual-sim-32gb-czarny-redmi-note-4-ds-black-p495868
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...