Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4X - opinie


data17

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, DoNaTeLo napisał:

Jakby ktoś mógł wypisać na co zwrócić uwagę przy zakupie i jak rozpoznać matrycę i aparat. 

Ja też przechodzę z G3 na Note 4x. Swój telefon kupiłem w sklepie Proline za 890, z dwuletnią gwarancją realizowaną od 10 do 14 dni (na to chyba trzeba zwrócić uwagę) :)

Co do aparatu to czysta loteria, ale większość tu użytkowników trafia raczej na samsunga. :-P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tu

Klikasz lewy przycisk, wyskakują Ci apki w tle.

Przesuwając w górę zamyka apke, a delikatnie w dół odkrywasz dwa przyciski. Blokada powoduje że tej apki nie będzie ubijalo.

Na mi4, gdzie miałem 2GB RAM notorycznie mi Spotify ubijalo. Po założeniu blokady był w miarę spokój z tym. 50da11c25c5223f82e6f2a40b4c63885.jpg

 

Wysłano z Redmi Note 4x

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie a gdzie się to zakłada?


Przy włączonej aplikacji naciskasz przycisk, który wyswietla Ci wszystkie odpalone w tle aplikacje. Wybierasz apkę i zjeżdżasz paluchem na niej na dół - wyświetla sie kłódka zablokowanie oraz przejście do opcji.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tpawel napisał:

O tu

Klikasz lewy przycisk, wyskakują Ci apki w tle.

Przesuwając w górę zamyka apke, a delikatnie w dół odkrywasz dwa przyciski. Blokada powoduje że tej apki nie będzie ubijalo.

Na mi4, gdzie miałem 2GB RAM notorycznie mi Spotify ubijalo. Po założeniu blokady był w miarę spokój z tym. 50da11c25c5223f82e6f2a40b4c63885.jpg

 

Wysłano z Redmi Note 4x

 

 

 

 

 

2 godziny temu, Jarecky napisał:

 


Przy włączonej aplikacji naciskasz przycisk, który wyswietla Ci wszystkie odpalone w tle aplikacje. Wybierasz apkę i zjeżdżasz paluchem na niej na dół - wyświetla sie kłódka zablokowanie oraz przejście do opcji.

 

A czy da się ustawiać w podobny sposób priorytety aplikacji na stałe w MIUI? na zasadzie że jeżeli ma coś ubijać i ma do wyboru dwie apki to pójdzie na pierwszy ogień ta mniej priorytetowa (tak żeby nie pamiętać ciągle o kłódkach)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GoldSnickers napisał:

Wejdź w motywy, Twoje konto (ikonka ludka, czy jak to nazwać) i na dole masz własne i tam możesz to mieszać.

Wytapatalkowane z Szajomi Nołta 4 Glołbal
 

Ja tego u siebie w ogóle nie widzę a mam najnowsze miui.eu, masz może globala??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, nie mogłem znaleźć działu więc klepię tutaj.

Przeczytałem w recenzji(KLIKNIJ),  że Xiaomi Redmi Note 4X w wersji z SD 625 jest identyczny co do Redmi Note 4 również z SD 625. Czyli co, nie ma żadnej różnicy w bebechach? Ktoś może się do tego jakoś ustosunkować? 

PS: NIE REKLAMUJĘ TEJ RECENZJI :< 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, nie mogłem znaleźć działu więc klepię tutaj.

Przeczytałem w recenzji(KLIKNIJ),  że Xiaomi Redmi Note 4X w wersji z SD 625 jest identyczny co do Redmi Note 4 również z SD 625. Czyli co, nie ma żadnej różnicy w bebechach? Ktoś może się do tego jakoś ustosunkować? 

PS: NIE REKLAMUJĘ TEJ RECENZJI :

Nie ma różnicy.

Wysłano z Redmi Note 4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś ostatnio zmienił się sposób wyświetlania typu połaczenia 4G na LTE ? Miałem problem ze słuchawkami i szukając rozwiązania trochę pozamieniałem romy  Global Stable (najpierw 8.2.4 potem wcześniejszy 8.2.2 , potem znowu 8.2.4 , następnie resetowanie do ust. fabrycznych) po wszystkim telefon zaktualizował się do 8.2.5 i zamiast wyświetlania 4G jak było dotychczas mam LTE . 

Nie wiem czy to moja wina czy Xiaomi w najnowszym aktualizacji coś zmienili.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ha, to ciekawostka. U mnie od nowości + aktualizacja do 8.2.2 potem 8.2.4 zawsze było 4G. Dopiero teraz coś się zmieniło.

LTE wyświetla kiedy dane mobilne są wyłączone ,przy załączonych mam LTE 4G ,jeśli zalaczysz wifi przy włączonych mobilnych też jest tylko LTE 6bdded1108e617a235bfc3da807b1fbf.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...