Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4X - opinie


data17

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, tpawel napisał:

Wygląda świetnie, ono na bank odstaje, ale chociaż tego nie widać.
Ja mam teraz jakieś z Chin za 1$ i jest w miarę, brakuje po 2-3 mm na krańcach i jak na nie barwione na 2,5 d to całkiem dobrze leży. Poprzednie kupiłem na allegro za 20 zł i porażka, brakowało po 5mm i wyglądało to komicznie . Masz jakis link do tego Twojego?

Wysłano z Redmi Note 4x
 

Wiesz co, z bardzo dokładnych oględzin pod porządnym światłem i dobrym okiem nie widzę nic a nic, żeby odstawało. Jest idealnie przed zakrzywieniem. Przynajmniej ja to tak widzę. A zakupiłem tu https://www.aliexpress.com/item/Mocolo-Silk-Printing-Full-Cover-Tempered-Glass-Protector-for-Xiaomi-Mi-Redmi-Note-4-Tempered-Glass/32725890156.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam już jest na krawędziach załamanie i nie sądzę żeby szkło też je miało. Natomiast wygląda bardzo przyzwoicie, zaraz zamawiam. Ja mam na plecach ipaky, które i tak wystaje poza ekran więc nie boli mnie to że coś może się ewentualnie podważać

Wysłano z Redmi Note 4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych sklepach znalazłem tylko Xiaomi Redmi 4X a nie Xiaomi Redmi Note 4X czyli z ekranem 5.5 cala

Poczekaj, po długim weekendzie na pewno się pojawią.

 

Jak byk jest do kupienia. Ludzie, umiecie korzystać z wyszukiwarek?

 

http://www.pcprojekt.pl/smartfony/1595-smartfon-xiaomi-redmi-note-4-pro-32gb-lte-dual-sim-czarny-polska-dystrybucja-.html?search_query=Redmi+Note+4+&results=4

 

https://proline.pl/?p=XM-RN4-32-CE+BK

 

https://www.x-kom.pl/p/357621-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-4-32gb-dual-sim-lte-black.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale XIAOMI REDMI NOTE 4 PRO, XIAOMI REDMI NOTE 4, to to samo co XIAOMI REDMI NOTE 4x ???


Bez komentarza....!!! Chcesz kupować telefon a nic się nie interesujesz.
Porównaj sobie parametry na np gsmarena i dowiesz się że to te same telefony. Oficjalnie niema czegoś takiego jak redmi note 4 pro. To sklepy tak sobie nazwały ten model.
Oczywiście że
Redmi Note 4 Pro = Redmi Note 4 (global) = Redmi Note 4x (chiny)
Oczywiście wszystkie oficjalne dystrybucje sprzedają model z obsługą LTE B20 ale warto to sobie sprawdzić na stronie albo zadzwonić.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z gwarancją w przypadku instalacji MIUIPolska w tych naszych sklepach.

PCProjekt niewielki sklep - darzę sentymentem sprzed lat. Jeszcze jedna płyta P8P67 po ich wymianie na B3 (po wpadce Intela) siedzi w jednym moim kompie.

Proline (w sumie nie mam zbyt złych doświadczeń).

Zaś x-kom - nie mam doświadczeń, ale cena kosmiczna. Może to ABC Data, która rzekomo dopuszcza instalację MIUIPolska, choć w tym przypadku to bez znaczenia. Koszt zakupu horror w dzień jak i w nocy. 400 zł drożej od innych to asertywność - bez jaj.

Tak pytam, bo to fon nie dla mnie. Miałem Redmi Note 4 i za duży mi był. Miał też słaby aparat i ekran. Tu podobno z ekranem lepiej, zaś z aparatem loteria.

Niemniej Snap 625 nie powala, choć band 20 może to nieco wynagrodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Bez komentarza....!!! Chcesz kupować telefon a nic się nie interesujesz.
Porównaj sobie parametry na np gsmarena i dowiesz się że to te same telefony. Oficjalnie niema czegoś takiego jak redmi note 4 pro. To sklepy tak sobie nazwały ten model.
Oczywiście że
Redmi Note 4 Pro = Redmi Note 4 (global) = Redmi Note 4x (chiny)
Oczywiście wszystkie oficjalne dystrybucje sprzedają model z obsługą LTE B20 ale warto to sobie sprawdzić na stronie albo zadzwonić.


Ja bym tutaj polemizował. Redmi Note 4 Pro równie dobrze może być MTK. Producent sam zakręcił i przez ostanie kilka miesięcy sam zmienił nazewnictwo z 4x na 4.

Jak forum jest frustrujące to lepiej czasem nie pisać

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zakrecil. 4x to wciąż nazwa na Indie wersji SD. W Polsce nigdy nie było oficjalnie Note 4 na mtk więc wersja SD nazywa się poprostu Redmi Note 4. Żadne pro itp. A to że sprzedawcy sobie nazywają jak chcą to już inna sprawa.

Wysłano z Redmi Note 4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zeork napisał:


Bzdura, Redmi Note 4- mtk, Redmi Note 4 SD/PRO/X jak zwał tak zwał -qualcomm.

Powiedz to wszystkim chińczykom:

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20170503213142&SearchText=redmi+note+4+pro

Wiesz najlepiej, reszta świata się myli. Zanim wydano wersję na Snapie - PRO/Prime była używana dla MTK wśród handlowców i użytkowników.

Inna sprawa, że Xiaomi robi zamieszanie z nazewnictwem. Ci co kumają używają nazw kodowych ale dla nowego świeżego użytkownika / kogoś kto chce kupić i używać, a nie zagłębiać się w resztę (90% użytkowników) nie odróżnia. I nie wywnętrzniajcie się kurczę na nowych. Trochę zrozumienia. Domena Polskich for internetowych kufa >.>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj tych którzy mają 4x od roku ;)
Akumulatory mają to do siebie że wraz z kolejnymi cyklami ładowania sprawnośc spada i czy to w Samsungu czy w Xiaomi nie unikniesz tego. Pol biedy że 4x jest mega energooszczędny więc tych cykli będzie potencjalnie mniej.

Wysłano z Redmi Note 4x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tpawel napisał:

Zapytaj tych którzy mają 4x od roku ;)
Akumulatory mają to do siebie że wraz z kolejnymi cyklami ładowania sprawnośc spada i czy to w Samsungu czy w Xiaomi nie unikniesz tego. Pol biedy że 4x jest mega energooszczędny więc tych cykli będzie potencjalnie mniej.

Wysłano z Redmi Note 4x
 

Akurat że każdy traci na pojemności to wiem, co do roku to akurat ogólnikowo chodziło mi o Xiaomi, a tak może ktoś tam już zauważył po pół roku jakieś drastyczne spadki na akusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na baterie to chyba standard gwarancje pół roku. A czy mimo wszystko będzie / jest jakaś możliwość wymiany tej barteri? (coś tam przelutować itp??)

Nic nie trzeba lutowac.
Jak już otworzysz smartfon to wymiana nie powinna być trudna.

Wysłano z Redmi Note 4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w moich poprzednich modelach Xiaomi a miałem MP3 i Redmi Note 3 Pro po roku użytkowania bateria trzymała lepiej niż zaraz po zakupie ale to była też kwestia oprogramowania, które przez ten czas dopracowano. Nie sądzę żeby w Note4 kładli gorsze baterie także nie masz się co obawiać

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da sie to otworzyć nic nie psując ?

Telefony spawane nie są. Pooglądaj na YT filmy. Parę razy otwieralem telefony unibody. Kwestia znalezienia ewentualnych ukrytych śrub i zatrzaskow. No i koniecznie plastikowe narzędzia

 

Wysłano z Redmi Note 4x

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dragonfail napisał:

Kupiłem tez. Szkło idealnie przylega. Nie ma z nim problemów. Polecam ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

 

13 minut temu, data17 napisał:

jakie to szklo i skad?

Pewno chodzi o Mocolo. Kupione na ali https://www.aliexpress.com/item/Mocolo-Silk-Printing-Full-Cover-Tempered-Glass-Protector-for-Xiaomi-Mi-Redmi-Note-4-Tempered-Glass/32725890156.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, hackmaniak napisał:

Jak to możliwe? Jeżeli jest wbudowana to gwarancja jest taka sama jak na cały telefon. 

Ja też nie dowierzałem w to info dlatego zapytałem u nich i dostałem takie coś:

Dzień dobry,
bateria objęta jest 6 miesięczną gwarancją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...