Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4X - opinie


data17

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w drodze do mnie.
Jak przyjdzie dam znać.
Jednak uznałem, że lepiej zaryzykować, że będzie to samsung gdzie przy telefonie ze średniej półki i tak nie powinno się oczekiwać cudów w porównaniu do mi5/mi5s.
A zachowawczo będzie chociaż LTE "wsiowe"
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekać można zawsze, pytanie po co. Te telefony są tak tanie że spokojnie można wymieniać co po roku dokładając albo i nie parę zł.
Przesiadem się z teoretycznie połowę szybszego mtk. Różnicy na codzień nie ma kompletnie w szybkości działania. Bateria prawie 2xdluzej.
Moim zdaniem to dobry procek, a to że ma parę tys mniej w antutu od snapa 650 to o ile ktoś nie gra w wymagające gry kompletnie nie robi różnicy. Niższy proces technologiczny robi swoje jeśli chodzi o zarządzanie energią.

Wysłano z Redmi Note 4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, AdWolf napisał:

Kupowałem w PC Project, oryginalnie zapakowany w folię jak na filmie. Wersja czarna, aparat przedni samsunga. Zdjęcia jak narazie wydają się bardzo dobre.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Dziękuję za informację. :) Też zamówiłem.

Edytowane przez dstjr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację.  Też zamówiłem.

 

Ogólnie po przesiadce z Samsunga Galaxy S4 to jestem mega zadowolony. Wykonanie bardzo eleganckie, plastiki na górnej i dolnej części nie odstraszają, praca telefonu błyskawiczna, bateria kosmos! Zdjęcia również bardzo dobre. Jedynie muszę przyzwyczaić się do 5,5 cala bo narazie "troszkę" większy w porównaniu do S4 .

 

Kilka przykładowych foto:

dbd2484c63679cf83843504bb012a4fd.jpg

47b80354f9a2f8e09e66913bbb49b18d.jpg

 

4cbdad74046f229db8168fa4fe604395.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AdWolf napisał:

Ogólnie po przesiadce z Samsunga Galaxy S4 to jestem mega zadowolony. Wykonanie bardzo eleganckie, plastiki na górnej i dolnej części nie odstraszają, praca telefonu błyskawiczna, bateria kosmos! Zdjęcia również bardzo dobre. Jedynie muszę przyzwyczaić się do 5,5 cala bo narazie "troszkę" większy w porównaniu do S4 emoji2.png

Dzięki za informację. No właśnie te 5.5 cala... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jeśli 5,5 cala przeszkadza można pomyśleć nad Redmi 4 Pro, specyfikacja właściwie ta sama.


Redmi 4 Pro kupiłem synowi, również baaardzo dobry telefonik. Porównam kiedyś kwestie zasięgu bo tam cała obudowa jest z aluminium. Zobaczymy czy będą różnice.
A gdzie jest gwarancja przy zakupie w PC Project?


Gwarancja na podstawie paragonu /faktury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, enesas napisał:

A gdzie jest gwarancja przy zakupie w PC Project?

W Polsce. Wysyłasz do Krakowa do pcprojekt i oni do serwisu w Polsce (czyli Wrocław z tego co wiem). Info ze sklepu (pytałem przed zamówieniem)

Przy okazji: dziękuję AdWolf za polecenie pc projekt - faktycznie rzetelne podejście , jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta :)

I wszystkim Innym również dziękuję za pomoc przed zakupem, w szczególności ToxXx , PurpleHaze i tpawel :)

Dziś jak dziewczę wróci z pracy postaram się jej wgrać miui polska i zobaczę jak to śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria trzyma lepiej, aparat lepszy i wygląd :) Jak zrobie foto to dołączę. Nosiłem tak samo redmi note 3 pro i mi max się nie skrzywiły :P Teraz kupiłe 4 x dla siebie i kobiety ....

 

Nie mogę tego uchwycić ale na prawdę jest krzywy..

IMG_20170412_204228.jpg

Edytowane przez acidbrain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za lamerskie pytanie, ale dzisiaj dostałem swojego 4X i zastanawiam się nad wgraniem miui by[mention=1160]acid[/mention]. Jest w ogóle taka możliwość? Jeśli tak to jakiś link do poradnika lub innej stronki opisującej proces?

Z góry dziękuję

 

Tap RN 4X

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za lamerskie pytanie, ale dzisiaj dostałem swojego 4X i zastanawiam się nad wgraniem miui by[mention=1160]acid[/mention]. Jest w ogóle taka możliwość? Jeśli tak to jakiś link do poradnika lub innej stronki opisującej proces?

Z góry dziękuję

 

Tap RN 4X

 

 

 

 

 

 

Jasne że jest możliwość. Pierwsze bym prosił, żebyś pokazał screena z Informacje o telefonie. Zobaczymy jaki soft tam masz

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...