Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4X - opinie


data17

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, ToxXx napisał:

Ja osobiscie 4X na aukcjach sprawdzam po wąskich paskach z tylu na obudowie wizualnie. szerokie i matowe sa w wersji note 4.

Masz rację :) teraz tez to widzę. Oprócz tego 4X nie ma na spodzie dwóch okrągłych "kropek" (przy głośniku i slocie USB). Piszę to na podstawie porównania z jutubka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem xiaomi redmi note 4x, wersja czarna, jest śliczny :-) jako że to mój pierwszy Xiaomi, mam pytanie. Dostałem pozwolenie na odblokowanie bootloader, bo w tym momencie mam chyba chińska ( zdjęcie niżej). Mam również możliwość aktualizacji, ale na razie nic nie chce dotykać, bo zależy mi na wgraniu dev global wersji ( czy jakoś tak, żeby mieć co tydzień aktualizacje). Aplikacja mi unlock zatrzymuje mi się na 50% i za żadne pioruny nie chce iść do przodu tylko napisane jest, że nie znajdują tel mimo zainstalowanych sterowników. Poprowadzi ktoś co z tym wszystkim robić? 674bd3836cd0838835ca85280aee6c59.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedł przez moje ręce Note 4 na snapie wersja Global ze sklepu pcprojekt, też samsung. Ogólnie to lepiej spodziewać się za każdym razem Samsunga, a jak wpadnie Sony to wtedy się cieszyć. :v

 

Widziałem na necie dwa modele z lutego, które miały imx258 i miałem w łapach dwa z samsungiem, które były z marca. Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale trochę każe tak myśleć.

 

Na forum miui czytałem, że w szarej się często imx trafia. I tak patrząc po filmach na yt faktycznie tak jest.

 

I kolejne porównanie. (też czarna samsung, szara sony)

 

 

Mi Note

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma to bardziej związek jednak z tym czy jest to Note 4 Global czy Note 4X ( ten chyba nie występuje w wersji global bo wtedy nazwa automatycznie jest RM NOTE 4 GLOBAL)
 


Sam miałem 4X i teraz przeszedł mi przez ręce 4. Niezależnie od nazwy, czy dystrybucja Chiny, Indie, Global to wszędzie jest loteria. Z wyświetlaczem jest to samo, dwa rodzaje i też loteria. Podobno oficjalnie sprzedawane w Polsce RN 4 mają IMX tak przynajmniej przedstawia to Mi Polska i sklepy.

Mi Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra cena jeśli ktoś ma punkty na banggod (ew można kupic konta jak się poszuka), po zastosowaniu 2880 puntów cena za Redmi Note 4 Global Edition z band 20 czyli najbardziej nas interesująca wersją za 151$ (+ casback jeśli macie takie konta), nataniej wcześniej widziałem za ok 165$ więc bardzo dobra cena.

link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dłuższy czas na aliexpressie Eternal Team miał Note 4 Global w cenie 149$ tylko trzeba było dokupić silikonowe etui i wychodziło 156$.
A mimo tego więcej zamówień miała aukcja z 20$ droższym tym samym modelem. Niestety przed chwilą cena została podniesiona do 180$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dłuższy czas na aliexpressie Eternal Team miał Note 4 Global w cenie 149$ tylko trzeba było dokupić silikonowe etui i wychodziło 156$.
A mimo tego więcej zamówień miała aukcja z 20$ droższym tym samym modelem. Niestety przed chwilą cena została podniesiona do 180$.

Ja kupiłem z pistonami u niego za 153$+6$ DHL, czarny. Ale to promocja była, biało złote były dosyć długo faktycznie poniżej 160$

Wysłano z Redmi Note 4x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tej ofercie mówiłem. Jedyna różnica to brak literek " CE" w opisie aukcji.
Ja czarnego zamówiłem z etui i wyszło 158 z przesyłką DHL.
Do tego kupon 10$ za nowe konto + 12,5% cashback z moneygoback i wyszło całkiem przyzwoicie.
Btw. DHL od kwoty na paczce Ci naliczył czy faktycznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam, 

Dziś dotarła czarna wersja z pcprojekt kupiona dla mojej dziewczyny - niestety aparat samsunga z tyłu. Ale się nie zrażamy - zobaczymy jak będzie robił fotki ( w porównaniu do jej Lg g3s to chyba i tak będzie przeciąg :) ):)

 

Z tego co widziałem dziś w pcprojekt pojawiła się również wersja "grafitowa" - może tam będzie większa szansa na optykę sony jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany...

Pytanie do Was, telefon ma już miui polska i póki co wszystko śmiga elegancko. Czy trzeba założyć jakieś konto na xiaomi lub coś jeszcze? Czy te cotygodniowe aktualizacje będę automatycznie wyskakiwać czy trzeba coś włączyć/odblokować? I jeszcze jedna sprawa: po kliknięciu w aplikację MIUI FORUM wyskoczył komunikat "czy zgadzasz się przekazywanie danych... lub cos w tym stylu" - kliknąlem ze nie i zeby zapytanie nie wyskakiwalo ponownie i teraz po kliknieciu w tą apkę wyskakuje komunikat "nie udalo sie uzyskac informacji o urzadzeniu" i forum sie nie wlacza. Jak to naprawić/cofnac?

 

p.s. sory za brak polskich znakow. 

 

p.s.2 czy trzeba robić jakas kopie zapasowa zeby np. za jakis czas po zgraniu fotek i danych przywrocic ustawienia fabryczne ?

P.S 3 co zrobić żeby byly polskie znaki w messengerze/aplikacji sms?

Edytowane przez aluzjonista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tpawel napisał:

Co Ty za rom masz? Jak zrobiłeś miuipolska bez konta xiaomi?

 

Wysłano z Redmi Note 4x

 

 

Sory - jestem baranem i na podstawie tego, że menu jest po polsku myślałem, że mam miui polska, a mam globala po prostu... :D

Poza tym - kupowałem w oficjalnej polskiej dystrybucji i również na tej podstawie założyłem, że mam miui polska. Jestem "antykomputerowy" jeśli chodzi o jakieś softy i temat wgrywania czegokolwiek samemu to dla mnie czarna magia...

Co muszę zrobić, żeby faktycznie mieć MIUI Polska? Konto założyłem...

 

P.S. Tobie dstjr już napisałem prywatną wiadomość :)

Edytowane przez aluzjonista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy kupili ten smartfon w pcprojekt, czy pudełko jest zafoliowane jak na tym filmiku?
Na pudełku jest napis Global version? Telefon robi przyzwoite zdjęcia?
Spoiler  
 

Kupowałem w PC Project, oryginalnie zapakowany w folię jak na filmie. Wersja czarna, aparat przedni samsunga. Zdjęcia jak narazie wydają się bardzo dobre.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...