Jump to content

Etui, szkła na Redmi Pro

Karczmi
 Share

Recommended Posts

Siema!

Dostałem do ręki wczoraj Xiaomi Redmi Pro, z racji że wcześniejszy telefon wylądował w śmietniku po zbiciu ekranu wolałbym jakoś zabezpieczyć nowy sprzęt.

Macie jakieś godne polecenia  linki, firmy, szkła hartowane czy etui? W necie gdzie nie wpisze Redmi Pro wyskakują rzeczy do wszystkich z serii Redmi... , 

no i zaokrąglony ekran, jak sobie poradzić? za małe szkło? czy coś lepszego.

Ze szkieł hartowanych co są na Xiaomi to chyba najlepsze ma nillkin.
Etui jest multum i to już musisz szukać pod swoje preferencje, choć z pewnością wpadną tacy co podrzucą jakieś godne polecenia etui.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

9 godzin temu, XiaoRén napisał:

Ze szkieł hartowanych co są na Xiaomi to chyba najlepsze ma nillkin.
Etui jest multum i to już musisz szukać pod swoje preferencje, choć z pewnością wpadną tacy co podrzucą jakieś godne polecenia etui.

Nillkin na Redmi Pro jest do pupy nie obejmuje nawet ekranu, a koszt to ok 50 zł

IMG_20160924_115854.thumb.jpg.33ae2f3cba951cdb0edc16828929aad4.jpg

Do tego modelu praktycznie trzeba szukać szkła pełnego, które obejmuje całość, ale nie jest pozbawiony wad, delikatnie przyciemnia, oraz są widoczne kropeczki w  słońcu, oraz trzeba dobrać etui tak żeby się nie gryzło, bo mocno spasowane etui nie pozwoli na zamontowanie takiego szkła

G9ZdQ-70ygNI.jpg?v=2

Gruby i mało elastyczny sylikon w tym wypadku odpada, czy np. IPAKY

Mam takie etui oryginalne Xiaomi z aktywnym okienkiem

HTB1iVbOLXXXXXX9XpXXq6xXFXXXd.jpg?size=1

Idealnie pasuje z pełnym szkłem, oraz nie ma problemu z dotykiem na zamkniętej klapce, piszę o tym ponieważ te etui w miejscu okienka także ma szybkę inie jest puste jak, w etui z okienkiem od LG G2

Mam także takie etui

HTB1mhc3NpXXXXb3XXXXq6xXFXXXl.thumb.jpg.aaaa743f9bbbebbbb0fca46bc1868b3a.jpg

Niestety nie założymy pełnego szkła, oraz bardzo ciężko je nałożyć, ze względu na to że jest to mocno sztywny plastik

W tej chwili telefon mam z pełnym szkłem oraz etui sylikonowe bardzo cienkie z zaślepkami przypominające Nillkin Nature, upadł mi już kilka razy i odpukać nadal cały :)

A co do szkieł, to zapraszam do moich ogłoszeń, gdzie mam w sprzedaży pełne Mocolo :D

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/U4xr/

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...