Skocz do zawartości

System PL Redmi Note 4X


matias988

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie niedawno skończyłem reanimować sprzęt @ricki 

Z miuipolska/xiaomi.eu póki, co należy się wstrzymać - system po instalacji poprzez twrp nie działa - na starcie wywala długą listę błędów. FOTO

Także póki, co pozostaje do użytku Global Developer. 

@art12 EDL nie działa ani z poziomu komend, ani z kabla deep flash. Poszło dopiero z pozycji "force EDL" Infinity Box'em. 

Trochę później wrzucę więcej foto z reanimacji. 

Edytowane przez Zexon72
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kbn1 cały problem polega na tym, że kabel deep flash też nie działa, czyli zwarcie zielony + czarny. Acid testował też opcje nr2 - zwarcie biały + czarny i ponoć zero efektu. 

Blokada EDL ma na celu (prawdopodobnie) ograniczenie instalowania syfmiui przez pośredników. Także jej obejście nie jest takie łatwe, choć nie niemożliwe, ale mocno czasochłonne. 

Edytowane przez Zexon72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zwarłem biały + czarny. Komputer zaczął wykrywać, że "coś" podłączyłem, ale że nie ma sterowników. (mam nadzieje ze to QUALCOMM HS-USB QDLOADER 9008). Dodam jeszcze ze jak podłączam go przez zwykły kabel USB to nic takiego się nie dzieje.

Znalazłem sterowniki, dziś wieczorem jeszcze raz podejmę walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Zexon72 napisał:

Jak coś to pisz na PW - mogę Ci wgrać Global Developer - miuipolska/xiaomi.eu na razie - not working ;-)

Czyli aktualnie jak się ma zablokowany BL nie ma mozliwości zmiany systemu z China na Global domowym sposobem oprócz oczekiwania na łaskę ze strony xiaomi na odblokowanie BL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi Note 4x = Redmi Note 4 Qualcomm. Jest do niego dostępny zarówno Global Stable jak i Global Developer - oba mają język polski

 Tutaj macie foto z reanimacji sprzętu kolegi @ricki    

https://goo.gl/photos/Wx5BngRcXNvBKagG6

Edytowane przez Zexon72
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie rn4x przyszedl na androidzie 6.0 chyba syfmiui - nie przygladalem sie temu systemowi blizej. Udalo sie deep flashem wprowadzic w edl, wgralem najnowszy global dev z 02.03 potem oficjalny unlock, twrp, xiaomi.eu i wysypka przy uruchomieniu. Potem juz nie moglem wejsc w edl przez deep flash, wiec moze to wina andka7?  Ale udalo sie ponownie wgrac global dev o dziwo przez zwykly fastboot, tak jak koledze wyzej.

Edytowane przez kamilegia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem nowy Redmi Note 4X. Po uruchomieniu miał wersję global stable 8.1.10. Pokazała sie aktualizacja do wersji 8.1.15, więc ją włączyłem. Teraz telefon pokazuje: "Trwa aktualizacja MIUI, nie wyłączaj urządzenia". Pasek dochodzi może na oko do 20%. Po około minucie się restartuje i od nowa. W trybie fastboot próbowałem wgrywać soft, ale nie da się (error). Da radę to jakimś domowym sposobem naprawić? Próbowałem teraz odblokowywać bootloader, ale chyba pozwolenie mi cofnęli, a wcześniej swoje Redmi Note 3 Pro odblokowałem.

Edytowane przez Aderian94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem uzytkownikiem Openplus3, wybaczcie więc za moją niewiedzę w rynku Xiaomi ... za duzo tego i mozna kompletnie pogubić się ...

Myślałem kupić ten fon, ale teraz to już nie wiem co jest grane ....

Czy kupując TUTAJ lub TUTAJ , nie ma GLOBAL (OTA)  i polskiego ?!

W drugim "TUTAJ"  jest nawet B20 czyli 800mHz ....

Czyli pojawiają się oficjalnie wersje GLOBAL z B20 tego telefonu. Super. Ciekawe kiedy u naszych rodzimych dostawców lub w oficjalnej dystrybucji.

 

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Polsce ma być normalna dystrybucja jak kilka modeli obecnie dostępnych, przez co Xiaomi zablokowało u Goldwaya sprzedaż do Polski wersji International z B20, a że oni są oficjalnym sklepem Xiaomi, to musza się słuchać. Tylko pytanie kiedy w końcu będzie dostępny i czy będzie pełna oferta kolorystyczna oraz z pamięcią  do wyboru 3/32 i 4/64GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...