Skocz do zawartości

kabel 2,5m od blitzwolf ładuje z 0,07 Amperami


MelonHD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś dostałem kabel od blitzwolf 2,5m LINK DO AUKCJI

Podłączyłem go do smartfona i cały nie wchodzi... ogólnie większość wtyczek nie wchodzi do konca przez co szybko tracą połączenie.

Ładuje się pięknie to wchodzę do apk Amper a tam wynik 70 - 140 mA

Był to bardzo dziwny wynik bo na innym telefonie mam wynik 700 mA (maks jest tam 800 mA)

Przy podłączeniu do pc też nie wykryło że jest tam podłączone i nie było żadnego połączenia między pc a telefonem. (tylko ładowało, bez wyboru mtp ftp itp)

(W starym telefonie wszystko działało)

Jakieś sugestie? Dzisiaj zajrzałem do portu to był cały uwalony. Kurcz, włosy wyczyściłem ale najwidoczniej dużo to nie dało.

Edytowane przez MelonHD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MelonHD napisał:

Witam, dziś dostałem kabel od blitzwolf 2,5m LINK DO AUKCJI

Podłączyłem go do smartfona i cały nie wchodzi... ogólnie większość wtyczek nie wchodzi do konca przez co szybko tracą połączenie.

Ładuje się pięknie to wchodzę do apk Amper a tam wynik 70 - 140 mA

Był to bardzo dziwny wynik bo na innym telefonie mam wynik 700 mA (maks jest tam 800 mA)

Przy podłączeniu do pc też nie wykryło że jest tam podłączone i nie było żadnego połączenia między pc a telefonem. (tylko ładowało, bez wyboru mtp ftp itp)

(W starym telefonie wszystko działało)

Jakieś sugestie? Dzisiaj zajrzałem do portu to był cały uwalony. Kurcz, włosy wyczyściłem ale najwidoczniej dużo to nie dało.

Podepnij kabel do innego telefonu. Jesli to samo to do zwrotu. Wiem ze swego czasu blitzwolf wypuscil serie trefnych kabli i banggood informowal mailowo nabywcow. Nie pamietam dokladnie co to byly za kable. Z reszta dziwne ze w Mi4 ci nie chce wtyczka wejsc do srodka, Nie spotkalem sie z takim problemem a pare kabelkow od BW mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, PurpleHaze said:

Podepnij kabel do innego telefonu. Jesli to samo to do zwrotu. Wiem ze swego czasu blitzwolf wypuscil serie trefnych kabli i banggood informowal mailowo nabywcow. Nie pamietam dokladnie co to byly za kable. Z reszta dziwne ze w Mi4 ci nie chce wtyczka wejsc do srodka, Nie spotkalem sie z takim problemem a pare kabelkow od BW mam. 

 

2 hours ago, MelonHD said:

Był to bardzo dziwny wynik bo na innym telefonie mam wynik 700 mA (maks jest tam 800 mA)

(W starym telefonie wszystko działało)

tak jak pisałem, wszystko działa na lg fino, honor c5 lite

17101631_756472747834166_1986985505_o.thumb.jpg.1a46d1d1925284d99f03aa2cf826d655.jpg17036881_756472777834163_1719601084_o.thumb.jpg.f4b75290bc839a2e31f9cb416ff6c789.jpg

Tak to wygląda. Żaden nie wchodzi do końca. (no chyba że takie małe wtyczki)

Edytowane przez MelonHD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...