Jump to content
  • 0

Snapdragon czy Mediatek

dANDq
 Share

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Chciałem Redmi Pro ale mam mieszane uczucia. Ludzie wypisują jakieś dziwne rzeczy na jego temat i większość wątków dotyczy "Mam problem z...".

Wysłane z mojego F3211 przy użyciu Tapatalka

• 0
Chciałem Redmi Pro ale mam mieszane uczucia. Ludzie wypisują jakieś dziwne rzeczy na jego temat i większość wątków dotyczy "Mam problem z...".

Mają problemy bo siedzą na syfmiui i nie zmienia na MiuiPolska. Od siebie polecam RP, sporo lepszy od Note 4 ;)
Pozdro

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Mają problemy bo siedzą na syfmiui i nie zmienia na MiuiPolska. Od siebie polecam RP, sporo lepszy od Note 4
Ewentualnie jak nie patrzysz na wygląd RN3 pro ;)
Pozdro

• 0

Eh ja też jestem w kropce Gold note 4 u goldway 655zl ceną rewelacyjna z ssm. A 4X ceną najniżej to chyba 733zl też Gold jest różnica tym bardziej że note 4 ma lepszy procesor ... A z drugiej strony brak nugata odstrasza..

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

• 0

@Jan_Redmi mógłbym Cię prosić o zdjęcie ekranu z czarnym tłem w ciemnym pomieszczeniu. Słyszałem że ekran delikatnie świeci i zastanawia mnie czy osiągnie taki efekt jak Super Amoledy Samsunga.

• 0
@Jan_Redmi mógłbym Cię prosić o zdjęcie ekranu z czarnym tłem w ciemnym pomieszczeniu. Słyszałem że ekran delikatnie świeci i zastanawia mnie czy osiągnie taki efekt jak Super Amoledy Samsunga.

Teraz zrobiłem test, pobralem kilka czarnych tapet, ustawiłem jasność 100%, jestem w bardzo ciemnym pomieszczeniu.
Każdej tapecie przyglądałem się dlugo i na żadnej nie umiałem stwierdzic, żeby ekran swiecil. Idealnie czarny jak otoczenie ;)
Pozdro

• 0
7 godzin temu, dANDq napisał:

Jak wejdziesz w Mi4 czy Mi5 to podobnie - nie działa GPS, skaner, to czy tamto... zawsze możesz trafić na bardziej wadliwy egzemplarz ale nie wrzucałbym wszystkiego do jednego worka. Mimo wszystko sporo osób ma te telefony i sobie chwali, a zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie działa... ja bym chyba dołożył do Pro, lub poszedł w serię Mi :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...