Skocz do zawartości

Problem z MMS i Autostartem aplikacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam Redmi Pro, odblokowałem bootloader i wgrałem najnowszą Polską stabliną wersję MIUI (xiaomi.eu_multi_HMPro_V8.1.2.0.MHQCNDI_v8-6.0.zip) dostępną dla tego telefonu.

Zaobserwowałem 2 problemy:

1. W stockowej aplikacji SMS, działa odbieranie i wysyłanie MMS. Ja jednak używam Hangout i tu jest problem. Mogę wysłać MMS, ale nie mogę odebrać, wyświetla mi się coś takiego:

hhhDKpG.png

Mam włączone dane w tle i skonfigurowane chyba wszystko poprawnie bo w stockowej aplikacji MMS działają. Ustawienia MMS ustawione wg wytycznych Orange.

2. Nie wszystkie aplikacje dodane w Autostart są uruchomione i się nie synchronizują w tle. Np. Menadżer Stron (to aplikacja FB to zarządzania kontem oficjalnym, nie prywatnym).

Jak ktoś mi wyśle wiadomość to nie dostaję powiadomień do momentu aż nie uruchomię aplikacji ręcznie. Jak miałem chiński oryginalny global soft MIUI (8.0.4), który przyszedł z telefonem, to właśnie dodanie aplikacji do autostartu naprawiało ten probłem. Sprawdzając w zakładce Opcje Aplikacji -> Zainstalowane -> Pracują, widzę że Menadżer Stron działa, jednak jest taki problem jak opisałem powyżej. 

Mam też w Autostart dodany Gmail i inną aplikację, jednak nie wyświetla się jako aplikacja, która "pracuje".

Pozdrawiam

Edytowane przez mattxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...