Jump to content

Problem z MMS i Autostartem aplikacji


Recommended Posts

Witam,

Posiadam Redmi Pro, odblokowałem bootloader i wgrałem najnowszą Polską stabliną wersję MIUI (xiaomi.eu_multi_HMPro_V8.1.2.0.MHQCNDI_v8-6.0.zip) dostępną dla tego telefonu.

Zaobserwowałem 2 problemy:

1. W stockowej aplikacji SMS, działa odbieranie i wysyłanie MMS. Ja jednak używam Hangout i tu jest problem. Mogę wysłać MMS, ale nie mogę odebrać, wyświetla mi się coś takiego:

hhhDKpG.png

Mam włączone dane w tle i skonfigurowane chyba wszystko poprawnie bo w stockowej aplikacji MMS działają. Ustawienia MMS ustawione wg wytycznych Orange.

2. Nie wszystkie aplikacje dodane w Autostart są uruchomione i się nie synchronizują w tle. Np. Menadżer Stron (to aplikacja FB to zarządzania kontem oficjalnym, nie prywatnym).

Jak ktoś mi wyśle wiadomość to nie dostaję powiadomień do momentu aż nie uruchomię aplikacji ręcznie. Jak miałem chiński oryginalny global soft MIUI (8.0.4), który przyszedł z telefonem, to właśnie dodanie aplikacji do autostartu naprawiało ten probłem. Sprawdzając w zakładce Opcje Aplikacji -> Zainstalowane -> Pracują, widzę że Menadżer Stron działa, jednak jest taki problem jak opisałem powyżej. 

Mam też w Autostart dodany Gmail i inną aplikację, jednak nie wyświetla się jako aplikacja, która "pracuje".

Pozdrawiam

Edited by mattxxx
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...