Skocz do zawartości

Nie można zainstalować softu


Knox-181

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam taki problem, telefon ma założoną blokadę i chce wgrać nowy soft żeby ją usunąć (brak twrp - po wciśnięciu + i power pokazuje żebym podpiął tel do komputera). Telefon wchodzi w fastboot i wtedy wykrywa go MiFlash ale nie da się wgrać softu tzn. niby pokazuje że ukończono pomyślnie ale zajmuje to 1s. Próbowałem też wprowadzić go do EDL i jak wtedy pojawia się czarny ekran i miga dioda na czerwono to MiFlash go nie wykrywa.

Próbowałem wgrać softy Global Dev i Global Stable. W obu przypadkach jest to samo. Korzystałem też z poradnika jaki jest na forum ale coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Knox-181 napisał:

Cześć, mam taki problem, telefon ma założoną blokadę i chce wgrać nowy soft żeby ją usunąć (brak twrp - po wciśnięciu + i power pokazuje żebym podpiął tel do komputera). Telefon wchodzi w fastboot i wtedy wykrywa go MiFlash ale nie da się wgrać softu tzn. niby pokazuje że ukończono pomyślnie ale zajmuje to 1s. Próbowałem też wprowadzić go do EDL i jak wtedy pojawia się czarny ekran i miga dioda na czerwono to MiFlash go nie wykrywa.

Próbowałem wgrać softy Global Dev i Global Stable. W obu przypadkach jest to samo. Korzystałem też z poradnika jaki jest na forum ale coś jest nie tak.

6 ratowanie telefonu miflesh 

Użyj miflesha beta z poradnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Knox-181 napisał:

Zainstalowałem bete. Dalej nie wykrywa telefonu w EDL. A jak wejdę w fastboot i chce flashować to zamyka miflasha.

Ściągnij mipcsuit (sterowniki się zaistalują)

Uruchom miflesh jako administrator wejść w tryb edl skryptem z xda w miflesh kliknij refresh telefon powinien się pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Knox-181 napisał:

W sumie nic nie pokazuje. I dziwne jest to że cały czas pokazuje że urządzenie jest zablokowane na 119 minut.

Masz aktywną blokadę FRP (Factory Reset Protection) i obawiam się, że wgranie nowego systemu niewiele zmieni - wcześniej pomagało - obecnie już nie.

Jeśli sprzęt masz z legalnego źródła (wraz z pudełkiem) jestem w stanie usunąć Ci tą blokadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...