Skocz do zawartości

Problem z bluetooth - wykrywa, paruje, nie łączy.


si3wc4

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam.

Szukałem na forum, ale znalazłem tylko jeden temat o bluetooth, z tym że opisany tam problem był inny.

Telefon: Redmi 4 Prime, wersja MIUI 8.1.2.0 global stable bez roota.

Problem: telefon nie chce połączyć się z adapterem OBD II (V-gate). Wykrywa, udaje się sparować urządzenia lecz później nie chce się łączyć.

Dodam, że z 2 sluchawkami bluetooth nie ma żadnego problemu, oraz moje stare telefony (Galaxy S3 i Moto G 2gen.) łączą się bez zająknięcia, tak że adapter na pewno jest sprawny.

Próbowałem factory reset i też nie pomogło.

Może ktoś miał podobne problemy i znalazł rozwiązanie?

 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez si3wc4
zła nazwa adaptera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jako że nikt nie odpowiedział na mojego posta chciałem go trochę podbić, ponieważ dalej nie udało mi się rozwiązać problemów z bluetooth.

Poza adapterem OBD mam ostatnio też problem z podłączeniem mini gamepada bluetooth. Niby go wykrywa ale też nie chce się łączyć. Cały czas tylko komunikat: brak komunikacji z urządzeniem.

Tutaj też nasuwa mi się kolejne pytanie: czy wgranie xiaomi.eu może coś pomóc w tym temacie czy też nic nie da...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś ustawienia fabryczne?

Ja co prawda miałem inny problem, ale reset pomógł i Tobie też polecam.

 

Później próbuj z xiaomi.eu (chociaż u mnie on działał gorzej niż GLOBAL. Było to ładnych pare aktualizacji temu, może wrócę i sprawdzę, jak się teraz sprawuje. Chociaż nie chce mi się za bardzo w to bawić, bo wszystko u mnie działa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już ustawień fabrycznych. Było to na 8.1.2.0. Potem po aktualizacji do 8.2.1.0 też był factory reset a na 8.2.4.0 już mi się nie chciało znowu bawić z przywracaniem wszystkiego i dałem sobie spokój. Mimo wszystko dzięki. Spróbuję jeszcze xiaomi.eu i zobaczymy co będzie...

 

/Aktualizacja

 

Po wygraniu xiaomi.eu nie ma żadnej poprawy...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...