Sign in to follow this  
NotExist

Konferencja z nowym produktem od Xiaomi.

Recommended Posts

Ja bym poczekał, na pewno nie brał nic od xiaomi co jest nowością... Poczekać kilka msc z opiniami i recenzjami. 

• Like 1

Może im nie wypalić z tymi procesorami własnymi może nawet już nie chodzi o wydajność.

W Chinach coraz bardziej przegrywają z oppo, VIVO(magia wyglądu iPhone)

Huawei które sobie wyrobiło renomę i ogólnie nie jest złe bo raczej wszyscy chwalą za wygląd po znajomych oceniam.

A na globalnym rynku już widzę po sobie że marka nokia zarobi i przejmie duża część rynku bo cały dom już deklaracje złożył że chcę nokie nazwa robi swoje a i sam mam sentyment do niej więc możliwe że kupię(bez patrzenia na parametry z ciekawości).

Jak xiaomi puści flagowy procesor to też jest na przegranej pozycji bo kupią tylko z ciekawości niektórzy ludzie i fani marki.Fani modfikacji system (costum ROM.itd) odpadną.Sam pewnie kupię flagowy model Sony z przyczajenia do niezawodność i z dopracowanego softu(tak wiem przepłacam ale 2lata bezproblemowego użytku i tak mi się bardziej opłaca niż wymiana telefonu co 6miesiecy.i mam spokój z hard restami w nieskończoność,i się nie martwię że mi jakąś karta SIM nie chcę działać)

Moim zdaniem xiaomi z takim podejściem że samym procesorem zwiększy sprzedaż przegra na rynku jak naradzie to tylko na plus argument maja że szybka aktualizacją androida już w marcu i tyle.

Edited by Snajper

Hahahah, już marketing Xiaomi robi swoje. Już wrzucają super genialne fotki ojej ojej, jak w przypadku Mi5... Podniecają się, że sensor ma piksele wielkości 1.25 mikrona, no rzeczywiście, długo im to zajęło, jest progres... (Pomijam że Mi5S ma znacznie lepszy sensor).

A opcja ankiety mnie rozłożyła:

Wow! Those shots arel AWESOME!

I want to buy a Mi 5c right now!

A gdzie opcja "These photos are fake pls Xiaomi"?

Nawet nie podają JAKI to sensor :| 

• Like 1

Ja to akutat w te bajki ze aparat jest taki super to juz nie wierze. Zawsze jest super z kazdym telefonem a jak porownasz do innych marek to porazka. Ogolnie to najwieksza porazka xiaomi ze aparaty robia slabe zdjecia, tylko to nie jest wina sensorow bo te to oni montuja dobre ale wina softu.

5 minut temu, tosshi2 napisał:

Ja to akutat w te bajki ze aparat jest taki super to juz nie wierze. Zawsze jest super z kazdym telefonem a jak porownasz do innych marek to porazka. Ogolnie to najwieksza porazka xiaomi ze aparaty robia slabe zdjecia, tylko to nie jest wina sensorow bo te to oni montuja dobre ale wina softu.

Ale zajrzyj na en.miui i zobacz te zdjęcia... Lepsze niż z S7... A te porównania "Typical phone" vs "Mi5C" no dosłownie leżę. Na swoim Mi4C zrobię lepsze zdjęcia...

Z tą ceną przesadzili :( powinni być ok 180$ jak note 4X a tak to kij wolę note 4X kupić niż ładniejszy telefon z małą bateria i dziwnym prockiem

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this