Skocz do zawartości

Wybudzanie ekranu


fe3r

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 18.06.2017 o 16:50, Acid napisał:

LCD lub płyta główna do wymiany.

 

jesteś pewny ? z dziwnych zachowań jest to że podczas ładowania telefon działa dobrze .

 

mam to samo co chłopaki ;) ogólnie to zaczynam źle myśleć o marce xiaomi  ciekawe jak z gwarancją u chinczka eh...(czytam i gdyby to była płyta to nie uwzględniają nosz kur:D )

aha i polecam wam probować kalibrować czujnik może u was da rade ;) ja czekam na miui 9 jak dalej będzie taki shit to proboje wysyłać to do chinola

Edytowane przez nowy223
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio też telefon zaczął się wybudzać (ale na ekran główny). Dodatkowo miałem problem z przyciskiem home. Też robiłem wipe i nie pomagało. Zdjąłem plecki i przeczyściłem (trochę syfu było) i pomogło :-D. Przestał się wybudzać i home działa jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry

No i muszę się przyłączyć także tutaj żeby nie zakładać nowego tematu bo problemy są identyczne.

Zablokowany telefon wybudza się regularnie, chociaż podczas ładowania to nie występuje. Przycisk home działa przy tym bardzo słabo czasem wywalajac mnie podczas pracy do ekranu głównego. Jak można się domyśleć bateria wysiada po max 10h.

Dobrze by wiedzieć czy to płyta czy LCD? 304321ac34863d460d1c17e6f8dd1d53.jpg

 

Edit:

 

 

LCD lub płyta główna do wymiany.

 

Odpiąłem od płyty głównej w swoim mi5 przycisk HOME. Ekran się już nie wybudza i poza brakiem guzika cała reszta działa ok. Czy da się na tej podstawie coś stwierdzić który element może być wadliwy?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,
Od ok. 2 miesięcy mam ten sam problem. Cały czas wybudza mi się ekran/ostatnio przez chwile nawet mimowolnie wyskakująca strona google. Android 8.0.0 MIUI Global9.6.

Minął ponad rok od ostatniego postu, może ktoś znalazł rozwiązanie problemu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...