Skocz do zawartości

Brak możliwości przywrócenia ustawień fabrycznych plus zablokowany bootloader


maniman303

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio zaktualizowałem mi4c z najnowszego xiaomi.eu stable do kompilacji developer miuipolska 7.2.16. Nie dostałem sms em info że mogę odblokować sobie bootloadera, ale mogę ze strony pobrać oficjalnie mi unlock więc jest chyba ok, chociaż od 3 dni staje na 50% i nie mogę odblokować :/ (podobno niekiedy tydzień trzeba czekać.. ), ale w czym problem. Nie mogę przywrócić do ustawień fabrycznych telefonu. O wipe internal czy coś w recovery nie ma mowy, bo zablokowany BL, ale nie mogę tego zrobić nawet przez ustawienia w telefonie. Również jak próbowałem zaktualizować tele (przez  aplikację aktualizacje) do najnowszej oficjalnej chińskiej wersji to też telefon nie dał rady, odpalił się ponownie, pokazał logo mi jak przy uruchamianiu i się wyłączył... To norma przy zablokowanym BL czy coś nie tak się wgrało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norma. Masz nowy bootloader, który wymaga nowego TWRP, którego nie możesz wgrać, bo masz zablokowany bootloader. Przywrócenie do ustawień fabrycznych również robi TWRP, więc się nie udaje. Dopóki nie odblokujesz bootloadera i nie wrzucisz nowego TWRP, to tak będzie. Możesz ewentualnie (jeśli musisz) wrócić w trybie EDL do starego ROMu i starego bootloadera, który odblokujesz komendą fastboot oem unlock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...