Jump to content

Fastboot i ratowanie telefonu

Bonzi
 Share

Recommended Posts

Witam przy instalacji systemu za pomocą twrp po instalacji zresetowałem telefon i tylko uruchamia się miga logo Mi i się wyłącza, do recovery nie zdąży wejść, ale fastboot wchodzi bez problemu, bootloader był odblokowany czyli będę mógł normalnie zainstalować system miflashem? Czy bootloader mógł się zablokować przy instalacji? :/ Na razie nie ma mnie w domu to nie mam jak sprawdzić, ale może powiecie mi czy da się odratować, myślę że tak ale wolę się upewnić :)

Jak jest fastboot to nic złego się nie stało . Może więcej informacji , co instalowałeś , jakie twrp . Sprawdź w fastboot czy masz zablokowany bootloader za pomocą komędy
fastboot oem device-info , jeśli tak to spróbuj odblokować w miunlock , jeśli nie da rady to z fastboot przechodzisz do edl za pomocą skryptu i miflash

Instalowałem jakieś miui z xda, twrp 3.0.0.0 coś takiego zawsze wszystkie romy dobrze wchodziły nie było problemu :P nie jestem u siebie i nie mam tutaj sterowników więc nie chcę tutaj grzebać przyjadę do siebie to napiszę jak sytuacja :P już nie pierwszy raz mi się tak wysypał ale wolałem się zapytać czy jest ratunek :D raczej nic się nie zablokowało więc sprawa będzie prosta miflashem jakiegoś globala się wgra i z powrotem wszystko :P aj ale nawet nie zwróciłem uwagi zresetowałem telefon i sobie poszedłem patrzę nagle czarny ekran i się włącza tak szybko miga ekran i nic, sprawdziłem w recovery nie wchodzi, ale za to fastboot jest więc gites :D na razie spadam za jakieś 1,5h będę w domu to napiszę :)

Właśnie wróciłem do domu, zaraz się wezmę za smartfona :D Nie no te twrp było dobre tylko instalowałem jakieś miui z xda, miuipolska czy jakieś lineageos bez problemu się instalowały tylko z tym coś się wysypało :/

Hmm ciekawa sytuacja, crashuje mi miflasha sprawdzam bootloader, a tam zablokowany... 

Dobra dałem tryb edl poprzez przejście z fastboota, na szczęście nie wywaliło trybu diagnostycznego jadę z wgrywaniem, hmm temat do zamknięcia, ale może komuś się przyda :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...