Skocz do zawartości

Jakie słuchawki najlepsze?


Mailo43

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję słuchawek od xiaomi, jest kilka modeli a ja nie wiem na jakie się zdecydować, więc czekam na wasze propozycje i opinię :D Zależy mi żeby chociaż można było dobrze posłuchać muzyki z fajnymi bassikami :) Nauszne odpadają. Dzięki :)

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, okulowiec napisał:

dźwięk jeśli nie jesteś audiofilem, moim zdaniem powala

To nie ma sensu. Analogicznie: "Obraz, jeśli nie chcesz oglądać w wysokiej jakości, moim zdaniem powala"

 

Od xiaomi to tylko irony i v3. Oczywiście znajdziesz znacznie lepsze z innej stajni, np. KZ ZST. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żeby nie zakładać nowego tematu interesują mnie słuchawki xiaomi hybrid pro hd czyle te trochę lepsze jeśli tak można powiedzieć ale lepsze pytanie jaka jest różnica między hybrid pro bez "hd"

 

w ogóle na banggood znalazłem hybrid pro hd za 23$

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Hybrid-Pro-Three-Drivers-Graphene-Earphone-Headphone-With-Mic-For-iPhone-Android-p-1103184.html

a w każdym razie wydaje mi się że to są hd :D

Edytowane przez xede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xede napisał:

Panowie, żeby nie zakładać nowego tematu interesują mnie słuchawki xiaomi hybrid pro hd czyle te trochę lepsze jeśli tak można powiedzieć ale lepsze pytanie jaka jest różnica między hybrid pro bez "hd"

Zdecydowanie polecam Xiaomi Hybrid Pro(HD)

Główną różnica to to, że Hybrid Iron to słuchawki z dwoma przetwornikami a Hybrid Pro mają trzy przetworniki, oraz inny pilot, słuchawki są rewelacyjne za te pieniądze, teraz testuję sobie 1More Triple Driver ( także od Xiaomi) i z rzeczywiście zasługują na miano jednych z lepszych słuchawek 2016

A tu moje luźne porównanie trzech znanych par słuchawek Xiaomi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, xede napisał:

a możesz potwierdzić, że to co linka wrzuciłem to pro hd czy zwykłe pro gdyż z tego co patrzyłem na necie to są zaokrąglone i cena jest bardzo dobra jak na pro hd a sklep pewny

Na zdjęciach i w opisie są Hybrid Pro HD czyli te najnowsze z 3-ma przetwornikami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, xede napisał:

a możesz potwierdzić, że to co linka wrzuciłem to pro hd czy zwykłe pro gdyż z tego co patrzyłem na necie to są zaokrąglone i cena jest bardzo dobra jak na pro hd a sklep pewny

Tak to jest najnowszy model, tylko przyjaciele z Chin, zamiast napisać że słuchawki mają trzy przetworniki, to napisali że mają sześć, 3 pomnożyli przez dwie słuchawki :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako, że post był dawno pisany to powiem tak, przyszły moje pro hd z banggood i powiem tak, ich jakość wykonania jest na pierwszorzędnym poziomie, to szare to cały metal nie jakiś plakich, posłuchałem tylko chwilę bo dłużej czasu nie miałem, ale na rowerku je ocenie, ale po dobraniu odpowiednich gumek było naprawdę ok, czekam aż się rozegrają :)

sposób pakowania jest fantastyczny, gumka wyprofilowane w celu trzymania słuchawek oraz całego kabla super, ogólnie jak posłucham ich to powiem czy mogę polecić ale nie jestem fanatykiem audio, ważne żeby słuchawki miały swój charakter :)  jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...