Sign in to follow this  
Kolar

Brak opcji 'oblokowanie OEM'

Recommended Posts

Witam, chcę na swoim mi5 odblkować bootloader, lecz zatrzymuje się przy 50%, a w ustawieniach nie mam opcji 'odblokowanie oem', co zrobić w takiej sytuacji?

Screenshot_2017-02-26-00-07-13-895_com.android.settings.png

Screenshot_2017-02-26-00-07-07-766_com.android.settings.png

Edited by Kolar

Czyli najpierw zainstalować global dev, a dopiero potem odblokować bootloader tak?

Ok, pobieram najnowszy global dev, mam najnowszego globala na telefonie, i po prostu instaluje poprzez aktualizacje?

Edited by Kolar

Czyli najpierw zainstalować global dev, a dopiero potem odblokować bootloader tak?

Ok, pobieram najnowszy global dev, mam najnowszego globala na telefonie, i po prostu instaluje poprzez aktualizacje?

Może tak może nie, spróbuj jak nie pójdzie to kabelek Deep Flash, o ile soft na to pozwoli jeszcze

Wystukane z MI 5s

10 godzin temu, Kios napisał:

Zainstalować rom global dev lub ewentualnie china dev. 

Brawo Ty.

A po co ma instalować? Nie wiem czy wiecie, ale ludek na Mi4C na custom romie RR odblokował bootloader... A tam nie możesz się zalogować na konto xiaomi, odblokować opcji OEM, itp itd... :) 

Brawo Ty.
A po co ma instalować? Nie wiem czy wiecie, ale ludek na Mi4C na custom romie RR odblokował bootloader... A tam nie możesz się zalogować na konto xiaomi, odblokować opcji OEM, itp itd...  

Co? Przecież on ma mi5 z miui

Wystukane z MI 5s

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this