Skocz do zawartości

Rom potrzebny do Kaśki z Xkom


egefege

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem kaśke w X-Kom, jaki tam fabrycznie był rom ? Próbowałem odblokować bootloader i wgrałem Latest Global Developer Version Fastboot , teraz mam problem bo jak robie aktualizację z poziomu telefonu to mam botloop

Edytowane przez egefege
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyliłem się, trzy tygodnie temu ten wgrałem  Latest Global Developer Version Fastboot, teraz jak robię z poziomu telefonu aktualizacje to mam botloop

jeszcze takie pytanie robilem unlock redmi note 4,  i nie chciało ode mnie by składać podanie o odblokowanie, kazało mi ściągnąć unlocker i od razu poszło, xiaomi jakieś uprawnienia nadaje userom że od jednych chce podanie od innych nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że to od serii zależy czy bootloop będzie bo przy tych manewrach co na swoim wykonałem zero problemów z aktualizacją ota a zapewniam że oprócz nieoficjalnej metody odblokowania bootloadera to większość metod wypróbowałem bez utraty folderu EFS.

Tylko mam pytanie po jaką cholerę wgrywaleś mifleshem global developer jak mogłeś wgrać przez aktualizację z poziomu telefonu to zrobić.Aby na pewno nie pomyliłeś romu Kenzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgrywałem bo próbowałem wgrać Miui Polska na zablokowany bootloader - poradnik tu na forum,  ale Miui Polska coś nie chciało się wgrać i wgrałem developera bo walczyłem by odblokować bootloader ale i tak stawało na 50%

raczej nie pomyliłem bo po flashu miflashem telefon wstaje normalnie i wszystko hula :)  oprócz uptade OTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...