Skocz do zawartości

Mały, nieznaczący ale jednak problemik - YouTube


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Po zmianie softu na MIUIPolska (nawet po update - nie aktualizowalem do obecnej 7.2.24, mam 7.2.9) nie zapisuje mi się historia oglądanych filmów - z pewnością nie jest to wina konta Google czy ustawień, gdyż nic tam nie zmieniałem. Na każdym innym urządzeniu oprócz telefonu działa wsio.

 

Co może być przyczyną? Reinstalka nie pomaga.

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Orjon napisał:

 

Po zmianie softu na MIUIPolska (nawet po update - nie aktualizowalem do obecnej 7.2.24, mam 7.2.9) nie zapisuje mi się historia oglądanych filmów - z pewnością nie jest to wina konta Google czy ustawień, gdyż nic tam nie zmieniałem. Na każdym innym urządzeniu oprócz telefonu działa wsio.

 

Co może być przyczyną? Reinstalka nie pomaga.

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Wychodzisz do YouTube klikasz ustawienia-historia i prywatność klikasz wszczymaj historię a potem spowrotem włączasz może pomoże

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Eh... Okej, można zamknąć temat. Sądzę że to raczej wina software niż czegoś innego więc nie będę na razie przy tym grzebac, a raczej tak szybko rozwiązania nie znajdę ;) trochę szkoda że nadal nie zapisuje ale to jakoś przeżyję.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj telefon dostał bootloopa po aktualizacji do 7.4.20 - sprawdzałem pliki, niby prawidłowe ale jednak po drodze mi przerywało pobieranie więc mogło się coś skiepścić...

Zrobiłem full wipe (z systemem włącznie), zainstalowałem wersję 7.3.23 którą miałem na kompie i historia zaczęła działać. Więc... to wina syfu Problem definitywnie rozwiązany, można zamknąć.

 

Edit: ha, a jednak nie... No trudno ;) ale wątek jak najbardziej można zamknąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...