Skocz do zawartości

Problem z mikrofonem


dread

Rekomendowane odpowiedzi

W moim Redmi 3s prime (Stable 8.1.1.0 MALMIDI) nie działa mikrofon, w żadnej z aplikacji jest jakaś szansa na naprawę techniczną a nie fizyczną? Jeżeli tak jaki mógłby być koszt wymiany mikrofonu. Dodam też, że mój redmi bardzo często gubi zasięg, nie łapie on 4G, czasami nie wyszukuje nawet sieci, co mogę z tym zrobić? Czy koszty naprawy będą nieopłacalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, dread napisał:

W moim Redmi 3s prime (Stable 8.1.1.0 MALMIDI) nie działa mikrofon, w żadnej z aplikacji jest jakaś szansa na naprawę techniczną a nie fizyczną? Jeżeli tak jaki mógłby być koszt wymiany mikrofonu. Dodam też, że mój redmi bardzo często gubi zasięg, nie łapie on 4G, czasami nie wyszukuje nawet sieci, co mogę z tym zrobić? Czy koszty naprawy będą nieopłacaln

Płytka na której jest mikrofon razem z gniazdem usb kosztuje około 50zł. Wymiana jest prosta. Działania sim to nie naprawi, tu może pomogła by zmiana romu na dev, global lub eu. Możesz przetestować czy działa mikrofon w menu serwisowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blom napisał:

Zrzut ekranu z ustawienia informacje o urządzeniu. 

Ale znając życie już możesz czytać kompendium wiedzy, bo masz syfmiui.

 

5 minut temu, FromWP napisał:

Płytka na której jest mikrofon razem z gniazdem usb kosztuje około 50zł. Wymiana jest prosta. Działania sim to nie naprawi, tu może pomogła by zmiana romu na dev, global lub eu. Możesz przetestować czy działa mikrofon w menu serwisowym.

Nie działa :/

Screenshot_2017-02-25-11-12-33-951_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, FromWP napisał:

Płytka na której jest mikrofon razem z gniazdem usb kosztuje około 50zł. Wymiana jest prosta. Działania sim to nie naprawi, tu może pomogła by zmiana romu na dev, global lub eu. Możesz przetestować czy działa mikrofon w menu serwisowym.

Jak wygląda wymiana anteny? Trudna, droga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dread napisał:

Jak wygląda wymiana anteny? Trudna, droga?

Tego nie wiem, rozbierałem tel żony po zalaniu (po wysuszeniu ożył i działa) i tej dolnej płytce się przyjrzałem. Tu masz filmik z rozbierana Redmi 3, może coś podpowie: https://www.youtube.com/watch?v=5pcDsS5088E

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...