Jump to content

Recommended Posts

Witam.

Od dzis jestem posiadaczem xiaomi redmi 3 z drugiej reki. Mam problem z ustawieniem swojej domowej sieci wifi. Otóż gdy wybieram swoją sieć w ikonie wifi nie moge nigdzie znalezc opcji gdzie moge wpisać hasło do tej sieci by sie z nią połączyć? Wszystko co pisze wchodząc w szczegóły sieci to siła sygnału, zabezpieczenia (brak mozliwosci klikniecia w to) serwer proxy i ustawienia ip.

Gdzie moge wpisac hasło bym łaczył się z siecią wifi?

Druga sprawa Czy jest mozliwosc ustawienia by automatycznie laczylo sie z wifi jesli wykryje je a nie pobierało internet z danych?

zainstalowany android to 5.1.1. wersja miui 8.2 by xiaomi.eu 6.12.15 (rozwojowa)

Trzecia sprawa mam zainstalowana aplikacje SuperSu. To znaczy że mam zrootowany tel? Nie moge jej usunąc (a przynajmniej nie wiem jak) Jak sie pozbyc roota by działaly aplikacje wykrywajace to?

Prosze o proste wytlumaczenie bo jestem laikiem

Link to post
Share on other sites

poczytaj ten wątek na początek abyś wiedział jaki masz rom i co jest już zrobione na telefonie.

Ale jeżeli chcesz się pozbyć root i SuperSu to zainstaluj aktualizację stąd

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=154253    ale wybierz plik dla swojego modelu. z opisu wynika, że masz odblokowany bootloader i wgrane TWRP, więc aktualizację musisz wykonać przez TWRP.

po aktualizacji zniknie root i supersu. sprawdź wtedy czy aplikacje nie wykrywają root. Jak dalej wykrywają modyfikację oprogramowania i nie chcą działać to będziesz może musiał przejść na global stable i wgrać go przez miflash z opcją "flash all and lock" ale mnie też to nie pomaga bo moja aplikacja banku niestety dalej woła że mam zmodyfikowane oprogramowanie, chyba nie lubi nakładki MIUI.

Link to post
Share on other sites
28 minut temu, Bartek123 napisał:

Gdzie moge wpisac hasło bym łaczył się z siecią wifi?

Wejdź w ustawienia, Wi-fi i tam jak klikniesz w swoją sieć będziesz miał możliwość podania hasła. Domyślnie jak będziesz w zasięgu swojego wi-fi  telefon sam się zaloguje i dane będą pobierane przez wi-fi. Przełącznik w ikonie (szybkim dostępie) tylko włącza, wyłącza moduł wi-fi i nie ma tam opcji dodania hasła.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...