Skocz do zawartości

Restart za restartem MI4


Deenely

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Miuimaniakow :)

 Od kilku dni mam taki problem, że telefon restartuje się bez konkretnej przyczyny ( na pierwszy rzut oka przynajmniej). Czasami podczas korzystania z messenger, openfm, czasami nawet jak poprostu jest w kieszeni zablokowany... Mało tego, nie może wyjście z tego restartu, jeden za drugim , telefon się nagrzewa i tak w kółko dopóki nie przyttzymam chwilę przycisku power, wówczas restartuje i włącza, normalnie wszystko działa. Czasem też gdy przyciskam power aby odblokować włącza się menu wyłączenia/restartu/tryb cichy/samolotowy.. 

Co może być przyczyną? Ostatnią rzeczą jaką instalowałem jest malwarebyte Anti Malware.

Trzeba zrobić jakiś wipe, wina powera czy .... ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RegimeOfTerror napisał:

Obstawiam klawisz power, sprawdź czy nie reaguje zbyt czule

A może jednak to i klawisz power, mam etui, więc tego nie zauważyłem.. nawet nie wiem kiedy to się mogło stać że ten przycisk się taki zrobił, w ostatnim czasie nie spadl na ziemię ani nie usiadłem czy coś w tym rodzaju. Mniejsza, czy da się coś z tym zrobić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytasz forum to zobaczysz, że nie jesteś pierwszy i zapewne nie ostatni z tym problemem. Poszukaj wątków może tam coś znajdziesz. Moim zdaniem albo wymiana, albo gdzieś czytałem, że można pogrzebać w plikach systemowych i zmienić volume- na power, a power wyłączyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 25.02.2017 o 13:25, Deenely napisał:

Telefon resetował sie resetował i w koncu sie wylaczyl i... juz nie odpala ,  nie reaguje wgl. Nawet pod źródłem zasilania nic się nie dzieje. Chyba umarł

Mam to samo a nosiłem go w twardym nillkin'ie i nie było możliwości uszkodzenia przycisku jak i całego telefonu, nigdy nie upadł itp. Na razie leży i nie reaguje na ładowarkę,PC , ani na próby wejścia w recovery czy fastboot. Masakra. Ty sobie jakoś poradziłeś?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9.03.2017 at 11:34 PM, Macciek30 said:

Mam to samo a nosiłem go w twardym nillkin'ie i nie było możliwości uszkodzenia przycisku jak i całego telefonu, nigdy nie upadł itp. Na razie leży i nie reaguje na ładowarkę,PC , ani na próby wejścia w recovery czy fastboot. Masakra. Ty sobie jakoś poradziłeś?

chłopaki, mam to samo. Trzymałem telefon godzinę w kieszeni i bum. już leży. Dostałem radę żeby rozebrać telefon i odpiąć i podłączyć znowu ładowarkę, jak to nie zadziała to niby padła płyta główna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotkało mnie to samo, telefon umarł i nie dawał żadnych oznak życia.
Poszperałem trochę w internecie i pomogło DŁUGIE (koło 2 minut) przytrzymanie (i tu nie pamiętam):
1. Albo samego przycisku power
2. Albo power + vol-

Telefon wszedł w tryb fastboot, potem dało się go już odpalić normalnie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Marczi71 said:

Ostatnio spotkało mnie to samo, telefon umarł i nie dawał żadnych oznak życia.
Poszperałem trochę w internecie i pomogło DŁUGIE (koło 2 minut) przytrzymanie (i tu nie pamiętam):
1. Albo samego przycisku power
2. Albo power + vol-

Telefon wszedł w tryb fastboot, potem dało się go już odpalić normalnie ;)

STARY KOCHAM CIE, JA TU TELEFON CHCIALEM SPRZEDAWAC NA CZESCI A TU NAGLE NAPIS, KAMIEN Z NIEBA!!!!! NOBLA MU!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...