Skocz do zawartości

Xiaomi Stable dla Mi4c - temat tylko dla użytkowników stable


Lokator

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja zainstalowałem stable bezpośrednio na ostatnią eu. Na 10.7.0.1 nie działał mi bluetooth, poprawiłem 10.7.0 i jestem zadowolony. Szkoda tylko, że poprawek bezpieczeństwa nie ma, może jeszcze będą. Jak nie, to trzeba będzie opuścić MIUI.

Pozdr

 

Mi4c

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

U mnie czasami przełączniki nie działają. Zaczynają działać po kilkunastu sekundach, albo po wyłączeniu ekranu i ponownym włączeniu, a czasami dopiero po restarcie telefonu.

Jest więcej wolnego ramu i aplikacje nie są tak szybko usuwane z listy ostatnio otwartych (nawet te bez kłódki).

Edit.

Może i więcej wolnego ramu pokazuje licznik, ale niestety nie jest w stanie pracować tak wydajnie jak na poprzednim stable - telefon na ładowarce, pełen zasięg 4G, włączony BT, miBand, gps, google maps, yanosik, poczta, eset i niestety tidala już nie uciągnął. Dźwięk charczał jak w słabo dostrojonym radio. Na liczniku pokazywał 600-900 MB ramu. Wyłączyłem 2 nawigacje i dźwięk był OK.

Jechałem 100 km i kilkukrotnie to sprawdziłem. Kiepsko...

Edit 04.02.2019

Odnośnie przełączników - w ciągu ostatnich 2 tygodni 1 raz nie działały i telefon wymagał restartu.

Edytowane przez slavkoTM
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...