Skocz do zawartości

Xiaomi Stable dla Mi4c - temat tylko dla użytkowników stable


Lokator

Rekomendowane odpowiedzi

tidala mi da dev ubija w 10min max, reszta apek- sec na innej apce i już jakdojade ładuje wszystko od nowa, muzyka na BT tnie i szarpie pierwsze 30sec, czasem kawałki się zawieszają, bateria...   żal- podświetlanie mam już na stałe na praktycznie minimum i tak 2x dziennie ładuję telefon

z nerwów wgrywam stable najnowsze, może pomoże

nie mniej jednak, jak dobrze pamiętam, kiedyś na kk chyba, nie dość, że wszystko działało, rom sam ważył ok. 500mb to do tego działał sprawniej i dłużej

może ktoś pamięta jaka była naj wersja?

napiszę jak ten stable się sprawdzi po weekendzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mam wnioski co do stable najnowszego...... smutek i żal

bateria stan 19%- włączony aparat na chwilę (nie dłużej jak 90sec) i myk- bateria 9%   rozumiem, że nie zrobiłem rzetelnych 3 cykli, ale mimo to....

wiget tidala często nieodpowiada, aczkolwiek, jak włączę, to jeszcze nie wyłączył się (nie kłódkowałem), natomiast juz 2x miałem identyczną sytuację- zaczyna się nowy kawałek, po czym wraca do końcówki ostatniego i tak do momentu, puki nie zainterweniuję

zasięg też bardzo chaotyczny (nie wszędzie, ale siedząc bez ruchu miałem od 0 kresek na 3g do 4 na H+)

przykre jest, że mimo iż sam telefon bardzo fajny i z niemałą bateryjką, to jednak zawodzi w takich codziennych zadaniach

co do SOT'a, to szczerze nie wiem ile wynosi, bo nie mam czasu by na tyle zostawić telefon na test, nie mniej chętnie usłyszę wskazówkę, jak zrobić by obok czasu i procentów prądu, był również wskaźnik ile tego prądu ubyło na danej opcji ( przykładowa ile prądu zjadł ekran w mW)

miui samo w sobie bardzo fajne i proste, ale zauważyłem, że starają się dodawać w nim zbędne bajery, które tylko kastrują fajne telefony, takie skróty skrótów, by TEORETYCZNIE było szybciej

 

nie wiem, jaki są wasze postrzeżenia, ale ja mam wrażenie, że android celowo ssie tyle z telefonów, by kupować cały czas nowsze i nowsze.

to był dobry telefon i przycinki były mu w zasadzie obce, a teraz, to przykrość...

pytanko, kiedy wprowadzili klonowanie aplikacji, bo jest mi potrzebne i nie wiem, jak daleko mogę się cofnąć z softem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
47 minut temu, andzi napisał:

Panowie w jaki sposób najlepiej wgrać Sklep Play?

Jeśli zainstalowałeś wersję xiaomi.eu / miuipolska.pl to Sklep Play w nim jest zintegrowany. Jeśli wgrałeś China Dev / China Stable to trzeba szukać artykułów albo na forum tutaj albo na forum miui. Pierwszy strzał z google:

http://en.miui.com/thread-3998-1-1.html
http://en.miui.com/thread-545114-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 6.02.2018 o 17:22, adrianakotkot napisał:

Witam ponownie nowy stabilny rom zainstalowany  V 9.2.2.0 Mi Pilot naprawili reszta śmiga jak miło zdecydowanie polecam

Z jakiej wersji instalowałeś i czy mogę z ostatniego roma na andku 5.1.1 instalować go i na nim odblokować bl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem parę dni temu 9.5.2.0.

Nie zauważyłem błędów przy moim sposobie użytkowania telefonu. Zwykle jeżdżę z telefonem podpiętym do ładowarki samochodowej, włączone jednocześnie google maps, yanosik, poczta z 3 kontami email, sparowany zestaw do ucha i mi band 2. Internet przeglądam na Operze, pogoda synchronizuje mi się raczej na bieżąco (app YR), app bankowe bez problemu, z mediów społecznościowych nie korzystam, powiadomienia OK. Poczta, mi fit, eset, whatsApp i obie nawigacje zakłódkowane. Wolny ram 1,2-1,5 GB.

edit----------------

Nie przyznałem app Aktualizacje dostępu do zdjęć, plików itd. (wszystko w jednym zapytaniu) i po uruchomieniu mam fc. Po jaką cholerę dostęp do zdjęć trzeba przyznać Aktualizacjom ???

Edytowane przez slavkoTM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam
czy ktos zainstalowal juz najnowszy stable i moze mi odpowiedziec czy moze wlaczyc kamerke przednia, poniewaz u mnie opcja przelaczenia kamerek przod/tyl pojawia sie na chwile i znika, dzieki z gory za odp.

po restarcie telefonu, aparat dziala poprawnie

Edytowane przez warzyw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...