Acid

MIUI 7.2.23

Recommended Posts

Dnia 25.02.2017 o 11:50, Acid napisał:

Bo masz Globala. Spodziewaj się co jakiś czas takich kwiatków ;) Ale już im to zgłosiłem.

Posłuchali ciebie i zmienili na "Naładuj telefon przed synchronizacją". Ale to też bez sensu, bo taki komunikat jest nawet przy naładowanym do 100%. Synchronizuje się tylko jak podłączony do ładowarki, czyli powinno być "Podłącz do ładowarki żeby synchronizować" :-)

• Like 1

Dnia 24.02.2017 o 14:13, RegimeOfTerror napisał:

Nie zauważyłeś, od dwóch, czy trzech wydań tak jest. 

Ja na Mi4C tak nie mam. Ładowanie dochodzi do 100% i dioda jak się świeciła tak się świeci :)

12 minut temu, Grellenort napisał:

U mnie też nie gaśnie przy 100% a od zeszłego wydania przynajmniej znowu świeci się czerwona dioda przy niskim poziomie baterii :P 

Potwierdzam, czerwona dioda świeci :)

1 godzinę temu, FromWP napisał:

Posłuchali ciebie i zmienili na "Naładuj telefon przed synchronizacją". Ale to też bez sensu, bo taki komunikat jest nawet przy naładowanym do 100%. Synchronizuje się tylko jak podłączony do ładowarki, czyli powinno być "Podłącz do ładowarki żeby synchronizować" :-)

"Tylko podczas ładowania" tak jak jest przy synchronizacji zdjęć google ;) 

11 godzin temu, CozzY napisał:

Po ostatniej aktualizacji (do tej pory miałem chyba z 19.01) wlazła mi jakaś chińska wyszukiwarka w pasek powiadomień zamiast dotychczasowej. Jak to wywalić bo już pomysłu nie mam.

d3c0937441dd1dac23ed8c346a1444f8.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Hmm tez tak mam.. poki co nie znalazlem opcji zeby cos w tym temacie zmienic, ale i tak z tego nie kozystam za czesto takze mi to nie przeszkadza. Na pewno nie pomaga tez..

Witajcie ponownie. Niestety ... Powróciłem "upgrejdując" w dół na 7.2.23 i nadal nie działa QC.  Obstawiam jakieś śmieci w systemie - innego wyjścia nie ma. Działał QC i nagle przestał. Ładowanie telefonu ponad 3h jest kuriozalnie bezsensowne i niedopuszczalne. Wipe samego telefonu nie pomaga. Napiszcie proszę czy mogę bezkarnie zrobić full wipe włącznie z pamięcią urządzenia? Nie stracę TWRP? Będzie kontakt z urządzeniem przez system Windows 10 i będę mógł na nowo eksplorować zawartość telefonu w celu dogrania odpowiedniego *.zip-a z romem?

Ktoś z Was używa widżetu "zegar z pogodą 3" ? Chodzi mi o to, że zniknął mi napis wilgotność a są tylko same procenty. Ma ktoś podobnie ?

20 godzin temu, Direct napisał:

Zauważyłem, że na wersji 7.2.24 (nie wiem, jak na 7.2.23) nie mogę otworzyć jakiejkolwiek tapety w aplikacji Motywy, następuje przeładowanie pulpitu. Same motywy działają bez problemu, tylko z tapetami jest problem. Ktoś też tak ma czy to tylko u mnie? RN3P.

Naprawiłem :). Wystarczyło... włączyć i wyłączyć codzienne tapety blokady.

1 godzinę temu, R11 napisał:

Na stable quickcharge ładował szybko. 

Przeszedłem na miui polska i jest tragedia 

A przypadkiem stable nie był na androidzie 6, a teraz masz pierwsze wydania na androidzie 7 i to normalne, że coś może nie działać jeszcze w pełni sprawnie?

U was tez wariuja codzienne tapety na Mi5? Juz chyba z 3 aktualizacje ostatnie. Do wczoraj dzialalo, dzis znow nie i ciagle sie zmieniaja na ENG, odinstaluje aktualizacje, jezyk polski wraca a i tak za chwile znow jest ENG.

Edited by mates21

2 godziny temu, R11 napisał:

Na stable quickcharge ładował szybko. 

Przeszedłem na miui polska i jest tragedia 

Testowo, za namową moje dobrego kolegi wróciłem do ostatniej wersji systemu MIUI 8.0 opartej na Androidzie 6.0 - QC działa jak należy!

Na razie mi wystarczy. Problem z QC jak ręką odjął.

Ktoś z Was używa widżetu "zegar z pogodą 3" ? Chodzi mi o to, że zniknął mi napis wilgotność a są tylko same procenty. Ma ktoś podobnie ?

Potwierdzam.

Wysłane z MI5

Przepraszam. A co mam wybrać raz jeszcze w motywach ?

Konkretny zegar. Przytrzymaj palec na pulpicie i będzie ikoną ustawień przy widgecie. Przeniesie cię do wyboru zegarów w motywach.

Nie ma problemu z wyborem konkretnego zegara, bo możesz wybrać jaki sobie chcesz. Wcięło wyraz "wilgotność" i jak się okazuje nie tylko mi :-D

Wcięło faktycznie - ciekawe od kiedy nie ma, nie zwróciłem na to uwagi

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka

Przed chwilą, siesiu napisał:

Wcięło faktycznie - ciekawe od kiedy nie ma, nie zwróciłem na to uwagi

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka

Wydaje mi się że uciekło na tym wydaniu. Wcześniej nie wpadło mi to w oko, więc raczej na 99% było.

Na tym build. Na forum xiaomi.eu było kilka postów że mimo zmiany języków to zegar zawsze miał "wilgotność" to teraz nie ma w ogóle :P 

Untitled-2.thumb.jpg.a4eb9550df3dbe4644eb6974d8ef6480.jpg

Edited by slimdick
  • Like 1

19 minut temu, grizzly napisał:

c767c3d443606eb67dd0ffa7ff166e40.jpg
Czy to nie jest wilgotność?

Nie, to jest 73%.

Screenshot_2017-02-21-18-07-19-044_com_miui_home.thumb.png.4f90f9db67c078ff53740010b087183e.png

Edited by slimdick

6 minut temu, grizzly napisał:

Jesteście niemożliwi...

Widzisz, tak to już jest z użytkownikami miui. Całe życie jeździsz mercedesem. Pewnego dnia okazuje się że ktoś zajumał Ci znaczek z maski.Co prawda dalej jeździsz mercedesem, ale już bez znaczka ....:-D

2 minuty temu, sp4ubw napisał:

Launcher MIUI i te widżety - fuj :) Jak Wy tego używacie to ja dalej pojąć nie mogę :)

A co w tym złego?

9 minut temu, sp4ubw napisał:

Złego to może i nic ale pojąć nie mogę po co się męczyć z najgorszym launcherem jaki istnieje. :)

A może po prostu dla innych, np. dla mnie, jest najlepszym i najładniejszym, jaki istnieje? Już Einstein nauczał, że wszystko jest względne :)

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.