Jump to content

MIUI 7.2.23

Recommended Posts

2 minuty temu, miuimuscle napisał:

Pilot nie działał wczesniej, bo mieli problemy z serwerami chińczycy coś, apka ładuje część zasobów z neta. Ten sam błąd miało wielu ludzi na różnych telefonach niezależnie czy andek 6.0 czy 7.0 i czy xiaomi.eu vs china. Teraz działa ok.
Na moim redmi 4 nie działał wczesniej teraz działa także.

Serio czyli na 7.2.16 działało a po wgraniu 7.2.23 miałem FC to był problem z serwerami :D Jak wróciłem na 7.2.16 to się serwery naprawiły :D Jeszcze nie potrzebnie ingbrzy robił fix bo przecież to był problem z serwerami :D Już mi się humor poprawił :D 

• Replies 443
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sorry ale nie. Nie mam czasu i ochoty pamiętać jeszcze o wstawianiu nazw motywów.  A ten widżet jest z motywu 奇峰.

Masz: Zadowolony? Będzie w następnej wersji. Wysłane z mojego MI 5

Na Mi4 wszystko śmiga.  Mistrz xD

Posted Images

7.2.23 czy 7.2.24? Ja mam 7.2.23 i wszystko śmiga, 24 nawet nie instaluje. Może coś źle zrobiłes?

Spoko, ja zainstalowałem 7.2.24 i chodzi super - różnic nie widzę

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka

Coś się zostało z china , na pasku powiadomienie wyskoczyło w krzaczki i po kliknięciu
af08c143363922effcc86ffe9ee7cad9.jpg507dbe9f7b07a639f806602429667199.jpg1f35987dc0b2c5bc0ab34eb04221f991.jpg

EDIT: Już wiem co to, com.duokan.phone.remotecontroller

Feralny Mi Pilot

Edited by slimdick
możecie mi wyjaśnić gdzie może być problem ,ze nie chce mi wszystkich kontaktów z telefonu przenieść na kartę sim, pomimo miejsca, przenosi tylko część 

Nie są to kontaktu zawierające kilku numerów tel bądź innych dodatkowych informacji jak mail?

Wysłano z Mi5 Pro Ceramic

2 godziny temu, JusTQL napisał:

Nie są to kontaktu zawierające kilku numerów tel bądź innych dodatkowych informacji jak mail?

nie są to ,,normalne,, kontakty imię nazwisko i jeden numer

i nie wiem dlaczego jak zaznaczam np 50 kontaktów, to na karcie zapisuje mi 30, pomimo ze jest wolne 200miejsc

5 godzin temu, Immortel napisał:

Tez dziala QC jak trzeba. W ogole chyba najlepiej chodzaca u mnie (MI5) na 7.0 wersja. Zero problemow (tfu tfu) jak na razie

Robie full wipe i tym razem nie przywracam kopii app z chmury. Może miałem coś nakiełbaszone. Walczę dalej.

nie są to ,,normalne,, kontakty imię nazwisko i jeden numer
i nie wiem dlaczego jak zaznaczam np 50 kontaktów, to na karcie zapisuje mi 30, pomimo ze jest wolne 200miejsc

A to nie wiem :/ jedyny pomysł na z tymi łączonymi kontaktami

Zauważyłem, że na wersji 7.2.24 (nie wiem, jak na 7.2.23) nie mogę otworzyć jakiejkolwiek tapety w aplikacji Motywy, następuje przeładowanie pulpitu. Same motywy działają bez problemu, tylko z tapetami jest problem. Ktoś też tak ma czy to tylko u mnie? RN3P.

5 minut temu, Bonzi napisał:

Jak bateria na nowszych devach leci? Jest jakoś w miare stabilnie na RN3P? 

U mnie bdb. Zresztą nie miałem nigdy problemu z baterią.

12 minut temu, Direct napisał:

Zauważyłem, że na wersji 7.2.24 (nie wiem, jak na 7.2.23) nie mogę otworzyć jakiejkolwiek tapety w aplikacji Motywy, następuje przeładowanie pulpitu. Same motywy działają bez problemu, tylko z tapetami jest problem. Ktoś też tak ma czy to tylko u mnie? RN3P.

U mnie bdb. Zresztą nie miałem nigdy problemu z baterią.

Ja mialem problem z bateria zainstalowalem 6.9.9 i bateria trzymala 8-9h na ekranie, a potem jakis najnowszy rom to 5h na ekranie, jest jakas roznica no nie moze przez aktualizacje jakiejs aplikacji i drenowalo baterie nie wiem i mam rozkmine czy zainstalowac wersje stabilna najnowsza czy najnowsza dev :/ sorka ze bez polskich znakow ale przy uzywaniu alta nagle usuwa mi caly komentarz i pisze to juz 3 raz :/ 

1 minutę temu, Direct napisał:

Od września pominąłem może ze 4 wersje, a tak to instaluję każda kolejną dev i zawsze mam SoT ok. 7h.

Na ostatnich wersjach MIUI7 miewałem regularnie 8, a czasem nawet 9h.

Ja zawsze robie instalacje na czysto korzystam z malej ilosci aplikacji ale pradozernych, bo fb, insta, snap to trochę zżera miui7 to byla najlepsza wersja na ktorej bateria to byl miod ale wiadomo ze chce sie nowosci i tak samo nie chce mi sie siedziec na tej wersji ze wrzesnia tylko najnowszej bym chcial korzystac ale ta bateria to ;/ moze na stabilniej bedzie dobrze :)

9 minut temu, foopek napisał:

Też wam leci tak bateria na ostatnich wydaniach w redmi note 2? Na stable 8.1.0.3 wyciągam  4-5h na włączonym ekranie, a na wydaniach dev począwszy od 6.12.22 jak wyciągnę 2h to już jest dobrze ;)

Tak, od 12.22 leci jak szalona...

4 godziny temu, Bonzi napisał:

Czy to jest możliwe, że na głównym koncie xiaomi cofneli mi możliwość odblokowania bootloadera i od nowa muszę prosić o zgodę? :/

To normalne zjawisko, dość szeroko opisywane. Ja miałem to samo. Więcej tutaj:

Po ostatniej aktualizacji (do tej pory miałem chyba z 19.01) wlazła mi jakaś chińska wyszukiwarka w pasek powiadomień zamiast dotychczasowej. Jak to wywalić bo już pomysłu nie mam.

d3c0937441dd1dac23ed8c346a1444f8.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

• Like 1
4 godziny temu, Premeryt napisał:

To normalne zjawisko, dość szeroko opisywane. Ja miałem to samo. Więcej tutaj:

Ale on pytał o cofnięcie zgody na odblokowanie przez Xiaomi, a nie o zablokowany bootloader...

9 godzin temu, Bonzi napisał:

Czy to jest możliwe, że na głównym koncie xiaomi cofneli mi możliwość odblokowania bootloadera i od nowa muszę prosić o zgodę? :/

Zaloguj się na swoje konto i wejdź na http://en.miui.com/unlock/. Kliknij w "Unlock Now". Jeśli dostaniesz formularz do wypełnienia, to nie masz zgody. Jeśli dostaniesz instrukcję odblokowania i link do Mi Unlock, to nadal zgodę masz.

X.

Edited by Xanth

Możliwe. W piątek chciałem odblokować bl i okazało się, że nie mam już zgody... Wypełniłem formularz i w ciągu jednego dnia dostałem SMS-a.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Dnia 25.02.2017 o 15:14, Acid napisał:

Sorry ale nie. Nie mam czasu i ochoty pamiętać jeszcze o wstawianiu nazw motywów. 

A ten widżet jest z motywu 奇峰.

Proponuję nie zamieszczać screenów głównego pulpitu w pierwszym poście, skończą się pytania o motywy/widżety :D

2 godziny temu, Xanth napisał:

Ale on pytał o cofnięcie zgody na odblokowanie przez Xiaomi, a nie o zablokowany bootloader...

Zaloguj się na swoje konto i wejdź na http://en.miui.com/unlock/. Kliknij w "Unlock Now". Jeśli dostaniesz formularz do wypełnienia, to nie masz zgody. Jeśli dostaniesz instrukcję odblokowania i link do Mi Unlock, to nadal zgodę masz.

X.

To było tak wcześniej mogłem sobie normalnie odblokować bootloader miałem zgodę i wczoraj zbrickowalem telefon wgrałem soft miflashem wchodzę w miunlock on sprawdza uprawnienia i powinno być ok a tu nagle bum nie mam zgody odprowadzono mnie na stronę tam wchodzę klikam unlock a tam wyskakuje ponowna zgoda do napisania, napisałem będę czekał na odpowiedź ale dziwna sytuacja :/

4 godziny temu, Xanth napisał:

X.

I właśnie na tak zadane pytanie udzieliłem mu odpowiedzi. 

W trakcie odblokowywania bootloadera przy przejściu z And 5 na 7  dla znacznej części użyszkodników  w tym również i dla mnie udzielono zezwolenia na odblokowanie btld a następnie ją cafnięto by po ponownym wniesieniu stosownej aplikacji ją przywrócić!

Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem.

1 godzinę temu, Chlipo napisał:

Dzieki.

Konkretnie ten (libra):

https://www.androidfilehost.com/?fid=817550096634749108

Edited by Premeryt
poprawka
  • Numb locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...