Jump to content

MIUI 7.2.23

Recommended Posts

• Replies 443
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sorry ale nie. Nie mam czasu i ochoty pamiętać jeszcze o wstawianiu nazw motywów.  A ten widżet jest z motywu 奇峰.

Masz: Zadowolony? Będzie w następnej wersji. Wysłane z mojego MI 5

Na Mi4 wszystko śmiga.  Mistrz xD

Posted Images

tak. Przy oknie sięga mi b3 czyli 1800MHz. Niestety ściany już go niwelują do zera. Wiem też, że ten przekaźnik (bts) obsługuje B20 czyli 800MHz (mamy tam swoje przekaźniki internetowe i gadałem z gościami z PLAY jak zmieniali anteny). Dlatego wiem, że gdyby mój MI5 miał B20 czyli 800MHz to miałbym w całym domu LTE. Niestety żona ma RN3PRO więc też bez B20 :) 

Dziewczyny o czym wy teraz piszecie , każdy mieszka gdzie indziej i ma innego operatora i o zasięgu rozmowa  Przecież może być obciążona sieć w końcu weekend , warunki atmosferyczne wszystko ma wpływ a wy się teraz licytujecie z tym zasięgiem. Albo kalkulator albo GPS a teraz jeszcze zasięg. 

No wiesz jak wszystko działa dobrze instalujesz rom i nagle zaczyna świrować to chyba jest coś nie tak.

Nic takiego nie robiłem ze względu na PG

Kiedyś miałem krótko (1dzień) chiński room z rootem ale teraz ostatnie MIUI.eu i nie wiem co z tym robić... myślałem że to po przejściu na 7.0

Edited by qwertero
13 godzin temu, AdamKli napisał:

Mi5, wipe cache /dalvik nie pomaga, tryb samolotowy również. Można wrzucić jeszcze raz ten sam rom przez twrp? Nie robiłem w sumie tego więc nie wiem.

Mi5, Wifi działa.

1 godzinę temu, Unuqer napisał:

Dawno mnie tutaj nie było, w sumie od października. 
Czy ta aktualizacja jest też dostępna na Mi4? Bo aktualnie mam MIUI8 6.9.29 | (rozwojowa) i nie wiem jak to zainstalować :/

Ciężko wejść na miuipolska.pl i sprawdzić?

1 godzinę temu, miuimuscle napisał:

Działają? 10 tych samych tapet ciągle, to tak ma być? Przelicz i zobacz.

Tak, to tak ma być...

11 minut temu, slimdick napisał:

@qwertero  jeśli mnie pamięć nie myli to na jakimś stable albo na dev 6.12.22 z 5.1.1 miałem test SafetNet ok , teraz od przejścia na 7.0 nie. Sprawdzałem to przez magisk.

Czyli potwierdza się że od 7.0 nie działa... Dzięki za odpowiedź

Roota nie mam

Screenshot_2017-02-26-10-35-49-103_com.speedsoftware.rootexplorer.png

Edited by qwertero

Mi5 32 GB -> od wersji 7.1.19 Quickcharge praktycznie nie działa. Naładowanie baterii od stanu 20% do 100% w wesji 7.2.23 zajmuje 3g10m :(

Testuję od rana 7.2.24 i sytuacja jest identyczna. Ładowanie QC3.0 nie działa.

Ładowarka QC3.0 Nillkin + kabel w grubym oplocie nylonowym USB 3.0.

Najgorsze jest to, że nie zwracałem na to uwagi od czasu aktualizacji po wersji 7.1.12 (kolejne wersje).

Na telefonie syna, który siedzi na globalu zero problemów. Pełne ładowanie aku w niecałe 1,5h, u mnie tragedia.

Czyszczenie totalne telefonu ze śmieci poprzez wipe i ponowna instalacja romu - bez skutku.

Ponadto również od wersji 7.1.12 (jestem pewien na bank, że działało) kuleje automatyczne przesyłanie zdjęć na chmurę w Dropboxie.

Dropbox ma uprawnienia w autostarcie, ładuje się razem z systemem, niestety nie rozpocznie sam wysyłania zdjęć/filmów do chmury jeśli fizycznie nie "otworzę" aplikacji z pulpitu - wówczas przesył startuje z kopyta. Na starym globalu działa wyśmienicie.

Co radzicie?

Wracać na Global?

Edited by Francis
literówki
28 minut temu, JusTQL napisał:

U mnie działa mipilot jak i bezpośrednie wybranie urządzenia że skrótu

Wysłano z Mi5 Pro Ceramic

Też masz MI4C 7.2.23 z 7.0 że się wypowiadasz w temacie nie działającego Mi Pilot ?? Jeszcze cytujesz posty przed poprawką która naprawiła problem. Jaki masz w tym cel ??

Też masz MI4C 7.2.23 z 7.0 że się wypowiadasz w temacie nie działającego Mi Pilot ?? Jeszcze cytujesz posty przed poprawką która naprawiła problem. Jaki masz w tym cel ??

Tak zwany shitstorm, nie zauważyłeś?

Wysłano z Mi5 Pro Ceramic

• Numb locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...