Jump to content

MIUI 7.2.23

Acid
 Share

Recommended Posts

8 minut temu, Ursusc360 napisał:

Redmi note 3 pro aktualnie na wersji 7.2.16 global, po sciagnieciu 7.2.23 z miuipolska i probie aktualizacji, wyskakuje: "nie mozna zainstalowac nieautoryzowanej aktualizacji". Ma ktos taki problem?

Ten komunikat Ci wszystko wyjaśnił. Nie zainstalujesz na oficjalnej wersji nieautoryzowanej aktualizacji,czego jeszcze nie rozumiesz ? Wpierw twrp potem xiaomi.eu.

@AdamKli oczywiście zrobiłeś to w starym twrp przechodząc z 5.1.1 na 7.0 ? Teraz zainstaluj nowe twrp i sprawdź czy też tak automatycznie zainstaluje :) 

54 minuty temu, slimdick napisał:

Ten komunikat Ci wszystko wyjaśnił. Nie zainstalujesz na oficjalnej wersji nieautoryzowanej aktualizacji,czego jeszcze nie rozumiesz ? Wpierw twrp potem xiaomi.eu.

@AdamKli oczywiście zrobiłeś to w starym twrp przechodząc z 5.1.1 na 7.0 ? Teraz zainstaluj nowe twrp i sprawdź czy też tak automatycznie zainstaluje :) 

Tego nie rozumiem, ze choc by  tydzien temu (jak i przed chinskim nowym rokiem) instalowalem aktualizacje z miuipolska w ten sam sposob i wszystko poszlo dobrze, natomiast dzis juz nie. 

Edited by Ursusc360

2 minuty temu, Ursusc360 napisał:

Tego nie rozumiem, ze choc by tydzien temu instalowalem aktualizacje z miuipolska w ten sam sposob i wszystko poszlo dobrze, natomiast dzis juz nie. 

Skoro zainstalowałeś tydzień temu miui polska co czemu piszesz że masz 7.2.16 global ? W końcu jaką masz wersję zainstalowaną, zdecyduj się.

4 minuty temu, slimdick napisał:

Skoro zainstalowałeś tydzień temu miui polska co czemu piszesz że masz 7.2.16 global ? W końcu jaką masz wersję zainstalowaną, zdecyduj się.

Dokladnie to Global 7.2.16 beta. Czyli cos sie popierdzielilo, bo zawsze sciagam z miuipolska zip i z poziomu telefonu aktualizuje,a dzis nagle blad. 

15 minut temu, Ursusc360 napisał:

Dokladnie to Global 7.2.16 beta. Czyli cos sie popierdzielilo, bo zawsze sciagam z miuipolska zip i z poziomu telefonu aktualizuje,a dzis nagle blad. 

Samo się nie zrobiło :P 

7 godzin temu, Ursusc360 napisał:

Jak masz Global, to musisz instalować Global, nie xiaomi.eu. To są zupełnie inne romy. Jesteś pewien, że nie zainstalowałeś sobie ostatnio Globala? ;)

X.

Edited by Xanth
  • Like 1

1 godzinę temu, miuimuscle napisał:

Wiecie może, kiedy zostaną wrzucone nowe romy? Patrzę na date to jest poprzednia przy wrzucie na afh.

Patrz na godzinę udostepnienia, np dla Mi4c, Mi4s czy MiNote masz godz. wieczorna czyli byl reup -> Feb 24, 2017 | 09:07PM

Kolego ale ja nie mam żadnego z tych telefonów, reszta ma date i godzinę tę samą. Te co podałeś wyszły, ale reszta nie.
Chinczycy teraz wrzucili romy 7.2.23 i 7.2.24 wiec pewnie i xiaomi.eu sie takze pojawią.
A z czego powstał mi4s jak na serwerach bigota jej nie ma?

Jest wstrzymane wydanie publicznie ale przecież osoby z beta teamu mają dostęp do linków
Zainstalowałem teraz MIUI 7.2.23 i jak na razie nie widzę żadnych większych problemów .MI4C.

Nie ma już FC po wejściu w ustawienia zegarka ?

19 godzin temu, hellhammer napisał:

Volte i tak nie dziala u nas w pl, na tel xiaomi i raczej dzialac nie bedzie. Czy masz ja wlaczona czy wylaczona zadnej roznicy nie ma. Wiec czy wyszarzona czy aktywna bez roznicy.

A fote unie dodaje bez problemu?

VoLTE wspierane jest przez ORANGE

Screenshot_2017-02-25-10-10-21-356_com.android.phone[1].png

11 minut temu, slimdick napisał:

Jest wstrzymane wydanie publicznie ale przecież osoby z beta teamu mają dostęp do linków emoji6.png
Nie ma już FC po wejściu w ustawienia zegarka ?

Nie,zegar budzik ustawienia chodzą tak jak powinny

Czy ma ktoś taki problem, jeśli ktoś korzysta ze synchronizacji z chmurą Xiaomi, że Internet chce się synchronizować tylko podczas ładowania telefonu? Muszę albo faktycznie ładować telefon i włączy internet lub wejść do Konto Xiaomi i ręcznie synchronizować Internet.

Screenshot_2017-02-25-10-13-15-262_com_miui.cloudservice.thumb.png.fc69ecff23379c844bcf59874c750806.png Screenshot_2017-02-25-10-13-47-751_com_miui.cloudservice.thumb.png.e9c779deaa95c1738f82ca66be84a60a.png

21 minut temu, AmyS napisał:

Czy ma ktoś taki problem, jeśli ktoś korzysta ze synchronizacji z chmurą Xiaomi, że Internet chce się synchronizować tylko podczas ładowania telefonu? Muszę albo faktycznie ładować telefon i włączy internet lub wejść do Konto Xiaomi i ręcznie synchronizować Internet.

Mam podobny problem na global dev 7.2.16 Redmi 3s. U mnie nawet ręczne wymuszenie nie pomaga. Tylko komunikat inaczej przetłumaczony "należy doładować żeby synxhronizować"

@AmyS @FromWP wklejałem wcześniej screen, mam to samo i na poprzedniej wersji też było chyba to samo. 

1 godzinę temu, r0bertt napisał:

Patrz na godzinę udostepnienia, np dla Mi4c, Mi4s czy MiNote masz godz. wieczorna czyli byl reup -> Feb 24, 2017 | 09:07PM

No spoko, ale dzisiaj na AFH pojawił się folder 7.2.24 i jeszcze jest pusty więc pewnie za jakiś czas wrzucą. 

1 godzinę temu, FromWP napisał:

Tylko komunikat inaczej przetłumaczony "należy doładować żeby synxhronizować"

Bo masz Globala. Spodziewaj się co jakiś czas takich kwiatków ;) Ale już im to zgłosiłem.

15 godzin temu, FromWP napisał:

Wiemy, dla twojego dobra i stan twojego telefonu. OTA dostaniesz jak uda im się zrobić rom z mniejszą ilością błędów (na wyeliminowanie wszystkich raczej nie licz).

Ale poprzednia ***.16 była od razu na OTA, czyli tamta była lepsza?

Przed chwilą, sebastiw napisał:

Ale poprzednia ***.16 była od razu na OTA, czyli tamta była lepsza?

Ta też by była, ale wykryli dużo błędów i wstrzymali (czyli chyba była gorsza). Poczekaj, obiecują że się w krótce pojawi.

7 minut temu, bolok napisał:

Wydaje mi się że 1-szy :) Rano pobierałem i była ta sama data: Feb 24, 2017 | 09:07PM.

Dobra tzn że mam na dysku, sumy kontrolne się zgadzają i teraz pytanko czy działa aplikacja Pilot Mi ? Instalowałeś te najnowszą ?

• Numb locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...