Jump to content

MIUI 7.2.23

Acid
 Share

Recommended Posts

1 godzinę temu, Bonzi napisał:

Jak myślicie długo będę czekał na ponowną zgodę od Xiaomi na odblokowanie bootloadera? W niedzielę napisałem ponowną zgodę, do 10 dni jest, ale myślę, że szybciej będzie :P

Pierwsze zezwolenie 12 luty 2017 godz. 1:00

Drugie zezwolenie 20 luty 2017 godz. 2:00

RN3P, podczas rozmowy przy przyciszaniu nie można ściszyć do końca suwakiem zostaje na jakieś 2x jeszcze kliknięcie volume - .

Zacinający się aparat przy zrobieniu więcej niż 2 zdjęć -> restart telefonu pomaga.

Edited by kikan

Udało się w końcu zainstalować 7.2.23. Po nadaniu praw root okazało się że aplikacja adaway nie działa. Program pisze, ze nie udane kopiowanie pliku host. Po zmianie lokalizacji pliku host np na /data/hosts i kolejnej próbie pobrania plików program pisze, że symlink z Twojego celu do.... nie istnieje lub nie jest poprawny. Po próbie utworzenia go (potwierdzenie utworzenia w programie) niestety  pliku nie tworzy i nic dalej się nie da zrobić. Jakieś sugestie?

No magia - od niedzieli nie działały mi codzienne tapety. Ani wipe cache, ani resety nie pomogły i nagle dziś samo od siebie się naprawilo. 

To nagrywanie ekranu to dobrze widzę na miui preview, że będzie w nowym wydaniu 7.3.2? :)

Z tym narastającym dzwonkiem super, że będzie wybór i możliwość tego wyłączenia. :)

Wracając do codziennych tapet. Tylko u mnie na mi5 ciągle zmienia się język i muszę odinstalowywać aktualizacje? 

@Acid tak powinno być czy ja coś popsułem, ze ciagle mi sie to zmienia tak jak na screenie ponizej? 

Screenshot_2017-03-01-10-09-49-677_com.mfashiongallery.emag.png

Screenshot_2017-03-01-10-16-20-639_com.android.settings.png

Edited by mates21

Żona ma mi4c. Chciałbym w końcu podejść do wygrania nowego romu. W związku z tym że odbierają możliwość odblokowania bl mam pytanie. Mogę zalogować się na mi unlock. Bez podpiętego telefonu na razie. Mam komunikat że mam nie podłączony i jestem zalogowany. Czy to oznacza ze dalej mam możliwość odblokowania bl? Z góry dzięki za odpowiedź.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, Mariusz Kowalski napisał:

Żona ma mi4c. Chciałbym w końcu podejść do wygrania nowego romu. W związku z tym że odbierają możliwość odblokowania bl mam pytanie. Mogę zalogować się na mi unlock. Bez podpiętego telefonu na razie. Mam komunikat że mam nie podłączony i jestem zalogowany. Czy to oznacza ze dalej mam możliwość odblokowania bl? Z góry dzięki za odpowiedź.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Dokładnie tak. Dalej masz zgodę. 

Siemka. Mam mały problem na Redmi 4. Mam wgrany MIUI 7.2.24. Jeśli ma ustawioną blokadę ekranu to dzwoniąc z innego telefonu od razu jest przerywane połączenie (poczta głosowa). Po wyłączeniu ekranu blokady jest sygnał, lecz na Redmi 4 nie pokazuje się żadne powiadomienie, że ktoś dzwoni - nic się nie dzieje. Zasięg jest pełny, blokowanie numerów jest wyłączone.

Teraz sprawdzałem jeszcze raz - znowu sygnał, aż do usłyszenia poczty głosowej. Po minucie przyszła wiadomość "Nadawca tej wiadomości dzwonił o 16:34 w dniu 1 marca, ale nie nagrał wiadomości. Oddzwoń do niego.". 

To wg. mnie wina softu, znacie sposób na naprawienie tego?

Edited by Zenderable

kurcze tym supersu nie mogę podmienić pliku bluetooth.default.so w system\lib\hw

oczywiście nie łączy mi się bluetooth z bmw tak jak na androidzie 5

na poprzednim androidzie supersu zdawał egzamin i pliki mogłem podmieniać teraz oczywiście trzeba kupić pro

jest jakiś alternatywny program który działa na mi4c żebym nie musiał kupować wersji pro ?

edit

nawet wersja pro nie daje rady ale lipa

Edited by serfer

5 godzin temu, elcamp napisał:

Witam,

Szukałem ale nie znalazłem nigdzie informacji. Czy na redmi note 4 ta wersja została wydana bo nie wyszukuje mi aktualizacji kolega na Mi4 LTE dostał z3dni temu. Pomoże ktoś

OTA nie łapie tej wersji, widocznie jej nie dodali. Ostatnie, co OTA zaktualizował to do wer. 7.2.16

3 godziny temu, serfer napisał:

kurcze tym supersu nie mogę podmienić pliku bluetooth.default.so w system\lib\hw

oczywiście nie łączy mi się bluetooth z bmw tak jak na androidzie 5

na poprzednim androidzie supersu zdawał egzamin i pliki mogłem podmieniać teraz oczywiście trzeba kupić pro

jest jakiś alternatywny program który działa na mi4c żebym nie musiał kupować wersji pro ?

edit

nawet wersja pro nie daje rady ale lipa

Skąd mieć te pliki do podmiany?

12 godzin temu, Mariusz Kowalski napisał:

Nie wszystkim odbierają zezwolenie na odblokowanie.

Dokładnie jak napisałeś, masz możliwość ale czy to tak z palca odpali to jest wielki "?".

6 minut temu, mgreta36 napisał:

Miał ktoś problem z rootem ? a konkretnie nie widzi karty sim po zainstalowaniu.

Po wyczyszczeniu cache siec się pojawia a po  resecie ginie i juz do czyszczenia cache nie ma.

Na androidzie 7 trzeba instalować su 2.79 (chyba ta jest najnowsza, a jak nie, to trzeba najnowszą). 

Pisali już o tym problemie.

• Like 1

Miał ktoś problem z rootem ? a konkretnie nie widzi karty sim po zainstalowaniu.
Po wyczyszczeniu cache siec się pojawia a po  resecie ginie i juz do czyszczenia cache nie ma.

Na 2.76 był taki problem, na 2.79 nie ma.

Tapnięte na ekranie Mi Max'a

21 godzin temu, rock'n'rolla napisał:

Macie opcje "podnieś by wybudzić" w ustawieniach wyświetlacza? Ja nie mam ale mi ją wyszukuje. Po kliknięciu przenosi mnie do ustawień wyświetlacza ale brak tej opcji.

Jeśli dobrze pamiętam to xiaomi.eu jest oparty o wersję dev.

Prawdopodobnie coś kombinują z taką opcją na przyszłość, albo odwrotnie - kiedyś dodali, zaniechali rozwoju tej funkcjonalności i zapomnieli się tego pozbyć :)

• Numb locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...