Acid

MIUI 7.2.23

Recommended Posts

Posiedziałem 15 minut nad kodem widżetów mrc i już wiem jak dodać z powrotem "Wilgotność" i jeszcze zrobić z tego multilang.

• Like 1

Witam to ciekawe co piszecie odnośnie widgetu i braku wyrazu wilgotność. A ja z kolei zauważyłem że u mnie brak wyrazu zachmurzenie a mam zainstalowaną aplikacjię HD Widget - ciekawe w ustawieniach pokazuje 749fd2170ceb7564c6422060838cf1f1.jpgd5e7f4e79b4f7d298d3fc44c46c84767.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, sp4ubw napisał:

Złego to może i nic ale pojąć nie mogę po co się męczyć z najgorszym launcherem jaki istnieje. :)

Jak komuś nie potrzeba fajerwerków to po co zmieniać? Mi widgety pasują, siatka również, aplikacje instaluję rzadko. Obrót zbędny, drawer również. Prosty i przejrzysty, wystarczające. Jedyne czego brak to ukrywanie aplikacji.

Aktualizacja na R3S Int chodzi ok, 7.2.23 o dziwo działało dobrze, a po zmianie na 24 nie widzę różnicy. Bateria standardowo, wszystko inne również. ROM-y ostatnio całkiem stabilne. Jak wejdzie MIUI 9 to zapewni nam trochę rozrywki i postów na forum :D

Rozumiem mnie to nie przeszkadza ale to by wynikało, że to nie jest wina samego widgetu miui tylko coś w systemie skoro w oddzielnej apce też są podobne objawy

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Hej Mam pytanie czy wy też tak macie po ostatniej aktualizacji że telefon ładuje się tylko do 99% i dopiero jak odłącze i podłącze z powrotem do ładowarki to dobija do 100% ? Denerwujący jest ten bug. Mój telefon to RN3PRO.

8 godzin temu, galakty napisał:

A co w tym złego?

Pomijając brak app drawera? Choćby brak tak prostej funkcjonalności w nowoczesnym launcherze jak... automatycznego układania ikon i sortowania alfabetycznego...

X.

Każdy używa tego co mu pasuje - jedni używają launchera MIUI, inni Nova Launcher Prime dorwany w promocji za 50 groszy, to raczej nie jest wątek o krytykowaniu czyichś wyborów tylko o romie.

6 godzin temu, marcinj6 napisał:

Hej Mam pytanie czy wy też tak macie po ostatniej aktualizacji że telefon ładuje się tylko do 99% i dopiero jak odłącze i podłącze z powrotem do ładowarki to dobija do 100% ? Denerwujący jest ten bug. Mój telefon to RN3PRO.

U mnie ładuje się zawsze do 100%, czy na 7.2.23, czy na 7.2.24. Na starszych romach też nie zauważyłem.

• Like 1

1 godzinę temu, sp4ubw napisał:

Launcher MIUi Mnogość ustawień w MIUI jest porażająca. :-) Zero konfiguracji.

Screenshot_2017-02-28-08-15-49-389_com.android.settings.png

Widzisz, nie każdy w życiu ma czas na bawienie się ikonkami, niektórym do szczęścia i pracy wystarczy szybki telefon i tyle ;) 

• Like 1

27 minut temu, galakty napisał:

Widzisz, nie każdy w życiu ma czas na bawienie się ikonkami, niektórym do szczęścia i pracy wystarczy szybki telefon i tyle ;) 

No właśnie ja tego czasu nie mam, dlatego wolę, jak układają się same i alfabetycznie, co bym nie musiał szukać. Ale nie w MIUI Launcherze... Tu jak sobie sam nie poukładam marnując na to czas, to będę miał bajzel.

X.

Edited by Xanth

4 godziny temu, Xanth napisał:

Pomijając brak app drawera? Choćby brak tak prostej funkcjonalności w nowoczesnym launcherze jak... automatycznego układania ikon i sortowania alfabetycznego...

X.

Jakieś zalety appdrawera w porównaniu z launcherem MIUI? Co za różnica, czy do apek dostanę się poprzez naciśnięcie ikonki czy poprzez przesunięcie pulpitu w prawo? Kciuk czy palec wykonuje identyczną pracę.

• Like 6

12 godzin temu, sp4ubw napisał:

Launcher MIUI i te widżety - fuj :) Jak Wy tego używacie to ja dalej pojąć nie mogę :)

Oryginalny launcher MIUI jest fantastyczny i taki,, małobateriożerczy,,;-)

Screenshot_2017-02-28-10-29-37-950_com.miui.home.png

2 godziny temu, sp4ubw napisał:

Launcher MIUi Mnogość ustawień w MIUI jest porażająca. :-) Zero konfiguracji.

Niektórym to nie jest potrzebne, tym którym jest żaden standardowy launcher nie wystarczy.

31 minut temu, Xanth napisał:

Tu jak sobie sam nie poukładam marnując na to czas, to będę miał bajzel.

Raz ułożysz i już, dużo czasu to nie zajmuje. Każdy launcher musisz skonfigurować pod siebie przecież.

11 minut temu, RegimeOfTerror napisał:

Niektórym to nie jest potrzebne, tym którym jest żaden standardowy launcher nie wystarczy.

Raz ułożysz i już, dużo czasu to nie zajmuje. Każdy launcher musisz skonfigurować pod siebie przecież.

Raz ułożysz pod siebie i już?

Daję Ci max ze 13 min jak jesteś dobry;-)

1 godzinę temu, Xanth napisał:

No właśnie ja tego czasu nie mam, dlatego wolę, jak układają się same i alfabetycznie, co bym nie musiał szukać. Ale nie w MIUI Launcherze... Tu jak sobie sam nie poukładam marnując na to czas, to będę miał bajzel.

X.

Równie dobrze ktoś może powiedzieć, że nie musi szukać, gdzie ta nowa apka wskoczyła w alfabetyczny tłum, bo woli jak po prostu nowo zainstalowane są na końcu :)

12 minut temu, latet napisał:

Równie dobrze ktoś może powiedzieć, że nie musi szukać, gdzie ta nowa apka wskoczyła w alfabetyczny tłum, bo woli jak po prostu nowo zainstalowane są na końcu :)

A jak odinstaluje, to zostaje dziura i znów trzeba przestawiać. Nie, dziękuję.

X.

23 minuty temu, Xanth napisał:

A jak odinstaluje, to zostaje dziura i znów trzeba przestawiać. Nie, dziękuję.

X.

Ile użytkowników, tyle różnych potrzeb, to normalne. Ja tam dla przykładu pakuję wszystko w foldery, które mam na pierwszym z prawej pulpicie, dzięki temu wiem gdzie czego szukać, np navi, multimedia, gry, itd. A jak coś odinstaluję, to nie mam żadnej dziury. Dlatego ja, wręcz przeciwnie, dziękuję za appdrawera, który dla mnie jest zupełnie zbędny. Można by tak dyskutować bez końca, ale to tak jak dyskusja o przewadze świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi.

• Like 1

1 godzinę temu, RegimeOfTerror napisał:

@Zenon Ułożenie ikon (bez instalacji) 5 min maks.

RegimeOfTerror

No cóż,miałem na myśli ułożenie pod siebie nie ikon,tylko ważniejszych (cielesnych) spraw,wybacz za głupie skojarzenie

;-)

OK, to dioda wam świeci, dźwięki narastające są zgłoszone na e.miui. Pytanie mam zatem do Was (najlepiej z Mi Note): czy pojawia się błąd ze statystykami zużycia baterii przez Bluetooth? Nie mam w sumie ostatnio siły instalować 7.2.24 po żonglowaniu softami i lądowaniu na 6.9.15.

35 minut temu, Lex Luthor napisał:

OK, to dioda wam świeci, dźwięki narastające są zgłoszone na e.miui.

Zaraz, zaraz, co to znaczy " dźwięki narastające są zgłoszone na e.miui"? Bo właśnie myślałem, że mi funkcja w module xMIUI zaczęła działać jak trzeba, a to devsi dodali funkcję narastającego dzwonka? I że co, że ludziom się to nie podoba i nie chcą?

No dobrze by bylo nei uszczesliwiac kogos na sile tylko dodac opcje - "dzwiek narastajacy przy dzwonieniu - tak/nie"

No raczej. Ja nie trawię narastającego dzwonka

Wysłane z MI 5 Pro Black

Mnie te narastające nie interesują bo mam mi band 2 i TYLKO wibracja  - aczkolwiek cieszę się że ludki będą wreszcie zadowolone, że ACID to zmienił;-)

@Acid a jest możliwość dodania standardowo nagrywania w 4k dla Mi4s?

Zmienia się to w /system/etc/device_features/aqua.xml w wersie "support_camera_4k_quality">true< (domyślnie jest false).

Za każdym update'm muszę robić roota (który nie jest mi potrzebny) i zmieniać ręcznie.

Zmiana działa na androidzie 7.

Jak myślicie długo będę czekał na ponowną zgodę od Xiaomi na odblokowanie bootloadera? W niedzielę napisałem ponowną zgodę, do 10 dni jest, ale myślę, że szybciej będzie :P

Masz:
d7a0cb67ce394eae4262e3a00ee35d79.jpg
Zadowolony?
Będzie w następnej wersji.

Wysłane z mojego MI 5

Oczywiście że zadowolony i to jeszcze jak

Wysłane z MI 5 Pro Black

32 minuty temu, rubajticos napisał:

Robiłem ostatnio na dwóch telefonach i po 4 dniach były smsy emoji4.png

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Wiesz na tym koncie mogłem odblokowywać bootloader już we wrześniu, ale coś się popsuło i znowu musiałem prośbę pisać :-(

2 godziny temu, Acid napisał:

Masz:
d7a0cb67ce394eae4262e3a00ee35d79.jpg
Zadowolony?
Będzie w następnej wersji.

Wysłane z mojego MI 5

Nareszcie :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.