Niechcial

Wyłączanie się wibracji

Recommended Posts

Witam!

Telefon mam już ok pół roku i wczoraj zauważyłem pewny problem. W czasie korzystania z telefonu wyłącza się wibracja. Wystarczy wtedy lekko uderzyć w telefon albo uruchomić ponownie i przez jakiś czas wszystko działa normalnie. Nie wiem co może być przyczyną, telefon mi nie upadł. Od czasu do czasu wyłącza mi się również ekran, mam to już od jakiegoś czasu. Wtedy pomaga tylko restart. Telefon to Xiaomi redmi note 3 pro, ROM to najnowszy global.

Edited by Niechcial

11 minut temu, Niechcial napisał:

Wie ktoś o co może chodzić? :/

Podaj wersję dokładnie miui?(stable,dev) najnowsze nic nie mówi

I jaką masz wersję Kate, Kenzo

Ściągnij aide64 z Google Play

Edited by Snajper

49 minut temu, Niechcial napisał:

Stable, kenzo.

No aleś rozwinął wypowiedź numer też zawsze podaj na przyszłość mówię(bo syfmiui też wchodzi w grę)

Najpewniej będziesz musiał wgrać mifleshem z załączonym flash all global dev nie pomoże to problem sprzętowy wtedy na gwarancje jeśli takową posiadasz

https://miuipolska.pl/forum/topic/22527-poradnik-podstawowe-informacje-instrukcje-obsługi-miflash-xiaomi-redmi-note-3-prointernationalkate/

Punkt 6 poradnika ratowanie telefonu miflesh

Tylko pobierasz redmi note 3 quallcomm last global developer (bo poradnik pisany pod kate)

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Guest
This topic is now closed to further replies.