Jump to content

Recommended Posts

Witam serdecznie

Posiadam Mi4 LTE (2GB) z systemem MIUIPolska / xiaomi.eu 7.2.16

Problem tkwi w odczytaniu kart sd, nie widzi jej system MIUI. Karta SD 4BG class 4 format FAT32 lub exFAT. Posiadam oryginalny kabel OTG, dokupiłem adapter GOOD RAM ( USB / microUSB ), również sprowadziłem, adapter z chin za grosze

Po podłączeniu lampki USB - działa bez problemu - jest zasilanie

Co ciekawe po przejściu w recovery TWRP ta sama karta sd 4GB FAT32 jest widoczna ale już z poziomu MIUI już nie. Jeszcze parę miesięcy temu używałem pendrive Kingston 64 GB USB 3.0 format exFAT i bez problemu odczytywał (nie posiadam już go)

Proszę o jakiekolwiek sugestie (używałem już innych kart)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, LegionXCraft napisał:

Posiadam oryginalny kabel OTG, dokupiłem adapter GOOD RAM ( USB / microUSB ), również sprowadziłem, adapter z chin za grosze

Problemem będzie prawdopodobnie adapter. Tego typu rzeczy nie są drogie, więc oszczędzanie na ich kosztach to... przesada. ;)

Spróbuj z innym adapterem.

Link to comment
Share on other sites

Adapter z chin kosztował poniżej 3zl, goodbye ram 10zl, mam jeszcze taki składak na duże karty sd. Wszystkie działają przez normalne USB do laptopa, dodatkowo posiadam kabel otg Xiaomi. Powinno w ogóle nie działać w żadnej konfiguracja, ale z laptopem działa a kabel otg użyty do lampki z telefonem też działa. Tryb recovery TWRP widzi wszystkie adaptery, folder usbotg.

Dalej uważam że to wina systemu MIUI lub może jakiejś blokady, niektóre aplikacje mam zablokowany hasłem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...