Skocz do zawartości

MI2S kupiony na Ibuygou z wgranym już ROMem MIUI Polska


Sial

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Przed chwilą przyszła paczka z MI2S. Ładnie zapakowana w papier wielkanocny z przyklejonymi życzeniami itd. Włączyłem telefon. Okazał się on mieć od razu wgrany ROM MIUI Polska 4.3.28.

Mam się stosować do tutoriali czy aktualizować przez OTA do 4.4.4? Bo mam taką możliwość.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł ze strony ibuygou, ale widzę, że starą wersję wgrali. W sumie i tak fajnie, kupujesz telefon z Chin, a tu po uruchomieniu język polski :D

E... jak starą wersję? 4.3.28 to ma być stara??

Jak na sklep, który przewala tysiącami telefonów miesięcznie to jednak rom z końca marca czyli dwa tygodnie wstecz to całkiem dobry wynik prawda?

Jak chińczyk kupuje z xiaomi.com to dostaje stabilną wersję. Czyli np. jak kupi pod koniec marca to w telefonie rom może być z początku marca lub końca lutego.

Jak widać lepiej w tym przypadku od xiaomi jest ibuygou (choć to wersja stable a tu dev).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krakać, ale może to jakiś telefon z Polski co wrócił do nich na gwarancji, wymienili i sprzedali raz jeszcze jako nowy? Kto wie. Może nie mam racji, ale to dość interesujące, ciekawe czy kolejni klienci/forumowicze dostaną telefony z romem MIUI Polska, jak tak to luz, przynajmniej nie będą musieli kombinować :)

A jak mi przyszedł RR wraz z Google Play to był hejt że "chińczyk grzebał a nie powinien nic majstrować" hah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROM definitywnie MIUI Polska 4.3.28. Przy uruchamianiu było logo. I w aktualizacjach systemu było też.

Telefon raczej nowy. Nie zauważyłem nic podejrzanego. Fabryczna folijka na ekranie z jakimiś chińskimi znaczkami przy przyciskach i na środku. Na pudełku też folia była. Naklejka sklepu. Wszystko opakowane w papier z króliczkami i serduszkami. A na tym jeszcze karteczka post it z moimi życzeniami, które wysłałem im mailem.

Zamawiałem normalnie. Według instrukcji ze strony MIUIPolska.

Edit: Dodam, że po podłączeniu telefonu do komputera w głównym katalogu był zip z ROMem. Niestety już usunąłem, a nie jestem na 100% pewny czy nazwa zaczynała się na MIUIPolska. Poczekajmy aż Pablo dostanie paczkę i zobaczymy czy też będzie miał wgrany ROM :)

Edit2: Języków do wyboru było całe mnóstwo. Jak w gołym Andku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam,

ja też otrzymałem na początku kwietnia mi2s z wgranym romem MIUI Polska,

zaktualizowałem praktycznie dwa razy, najpierw do wersji 4.4.4, a potem do 4.4.11,

wszystko śmiga jak należy

-- środa, 16 kwietnia 2014, 13:58 --

edit

to jest chyba multilang, bo do wyboru były tez inne języki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...