Jump to content

XIAOMI Redmi 4A- nie czyta 1 karty SIM

alexadżi
 Share

Recommended Posts

Witam! 

Dzisiaj zakupiłam model Xiaomi Redmi 4A. Telefon ma być dla mnie na okres czasu, dopóki nie zakupię czegoś lepszego. Jednak mimo to, chciałabym żeby telefon mi działał. a przede wszystkim wymagam jednej , bardzo ważnej rzeczy- żeby odczytał moją kartę SIM.

Po zakupie telefonu wprowadziłam kartę do slotu , wpisałam 3 razy PIN- okazał się on nie poprawny. Potem do akcji wszedł kod PUK. Wpisywałam go wielokrotnie- telefon kompletnie nie reagował- nie pokazywał mi ilości pozostałych prób, czy też tego, że kod PUK jest dobry( a jest, ponieważ dzwoniłam do operatora aby się upewnić czy mam poprawny kod). 

Moje pytanie jest takie- co jest nie tak z tym telefonem? Czy mogę się już generalnie pożegnać z kartą sim i numerami oraz moim numerem, przez jakiś błąd systemowy telefonu?

Dodam jeszcze, że druga karta sim która jest włożona - działa bez zarzutów, jedynie to jest karta nie zarejestrowana, po prostu leżała gdzieś nieużywana więc postanowiłam sprawdzić nią działanie telefonu. Proszę o pomoc, ponieważ to dla mnie ważne aby ta druga karta w końcu zaczęła działać- od kilku dobrych dni jestem bez telefonu a ilość nieodebranych wiadomości i połączeń wzrasta- nie wszyscy wiedzą o braku telefonu. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...