Skocz do zawartości

Xiaomi Portable Mosquito Repeller


geforc

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 4 - sprawdzałem w zeszłym roku jak były komary. W pokoju ok. Na zewnątrz trochę (w obrębie stołu na tarasie). Wkłady możesz kupić w Polsce lub na Ali. 

Z tym kodem NCD9 będzie 5.59 USD.

http://www.gearbest.com/pest-control/pp_414768.html?vip=966665

Edytowane przez milenium17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkłady wyglądają na standardowe, takie jak np. filmy bros.

Zapachu to nawet nie ma, ale nie polecam tego używać śpiąc albo przy dzieciach, bo to jednak trucizna. Ale fakt faktem, działa. Jeden wkład wystarczy na jedną "sesje", czyli np. na wieczór używania. Można np w auchan kupić paczkę 30 wkładów za pare/parenaście zeta z tego co pamiętam

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówione z gearbest z kodem, 1 raz tam zamawiam, mogę być spokojny o paczkę ?

 

narazie dziwna sprawa bo placilem kartą i mam w komorce jako sms 3 powiadomienia o autoryzacji, a kupowałem tylko raz... też  tak mieliście ?

Edytowane przez geforc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam 70 transakcji. Wszystkie doszły nawet te po kilka stówek USD. Możesz być spokojny. Przynajmniej ja jestem kupując u nich.

Co do płatności sprawdź to płaciłeś przez PayPal czy samą kartą. Bo ja tylko PayPal więc nie wiem jakie są komunikaty z banku. U mnie normalnie schodzi z konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie teraz patrzę i na koncie jest 2 x obciążenie czyli jakbym 2 razy zapłacił... nie ogarniam tego gearbest, gdzie tam się pisze do sprzedającego żeby zwrócił tą nadpłatę ?

Edytowane przez geforc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałem to co z linku + wpisałem kod na rabat.

 

mam 2 x 5.56 usd i na 100 procent kupiłem jedną rzecz bo w my orders mam "1"

 

gdzie tam jest opcja kontaktu ze sprzedającym? napiszę do typa żeby mi zwrócił i już...

Edytowane przez geforc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Twój bank jakoś ksieguje inaczej. Ja tak kiedyś miałem z zakupami przez Amazon na kamerkę Yi 4K. Pobrali mi raz i drugi raz. Jak zadzwoniłem na infolinię to powiedzieli że tak robią i tak dalej. W sumie przetrzymali kaskę na tydzień. Dlatego kupuję tylko przez PayPal. Jest drożej bo dolar około 4.25 ale nie mam żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno co było dziwne, to jak robiłem zapłatę to za pierwszym razem był jakiś błąd autoryzacji, więc kliknłąłem drugi raz i drugi raz już przeszło... czyli co, ten błąd spowodowałto że pobrało drugi raz kasę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Thank you very much for your recent order with our site.
 

Firstly we need to explain that we only get 5.59USD about this order.

 

For this problem, the bank will block same amount for it, but they will refund the money for your account within limited timeframe.

 

We have shipped your order out.  

 

 

od gearbest taka odpowiedź dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nierejestrowane idą 15-35 dni roboczych. Ja mam u nich już w sumie 91 zamówień na rej i nierej. Wszystkie otrzymałem/otrzymam. Ostatnio karta SD szła ponad 1 miesiąc. Po czasie zawsze można utworzyć TICKET i napisać o sprawie. Jeśli czasami Ci zależy na rejestrowanej to trzeba dopłacić. Po Twoim nr widać że 6 marca została wysłana do PL.

mos.png

mos2.png

Edytowane przez milenium17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ok już wyjaśnione i będzie zwrot na konto z którego płaciłem, tylko teraz co dalej, zamówić znowu tylko od kogoś innego po wyższej cenie ? bo mam wkłady przyszły dużo wcześniej tylko nie mam gdzie włożyć haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...