kuszatin

nieudane flashowanie Redmi 3s

Recommended Posts

Witam

Niedawno kupilem uzywany redmi 3s i bylem z niego zadowolony z jednym wyjatkiem. Byl wgrany jakis dziwny rom gdzie jakies 20% mialem po angielsku pare krzaczkow po chinsku no i problem z tym ze jak do kogos dzwonilem i przykladalem tel do ucha to mi wygasal (naturalne) ale jak juz odlozylem od ucha to juz nie zaswiecil. Pomagal tylko restart co bylo uciazliwe zlwaszcza jak ktos mial poczte glosowa bo sie nie dalo rozlaczyc. Postanowilem wgrac nowy oficjalny ROM (bo tamtego nie dalo sie zaktualizowac wiec byl nie nieoficjalny). Postepowalem wg instrukcji na  forum i niestety pojawil sie blad podczas flashowania. Tel. uruchamial tylko tryb fastboot i nie umialem juz sobie dalej z tym poradzic. Oddalem go do najblizszego serwisu gsm 27.01.2017 i niestety oni go tez nie ogarneli. Wyslali do swojego glownego serwisu gdzies tam daleko i tez lipa. Dzisiaj gosc zadzwonil zebym go odebral bo uwazaja ze plyta glowna padla gdzy pojawia sie tryb fastboot owszem ale podatem pyta o haslo di androida.

Ja sobie z tym nie poradze prosze was o pomoc jestem gotow zaplacic byle by tel ozyl. Dodam ze nie mam odblokowanego bootloadera.

Jestem z Kielc jesli ktos z was mieszka w okolicy moge sie z nim umowic (np. na priv) i zostawic tel, ktory jutro odbiore z serwisu.

Sam tego nie ogarne a nie wiem co robic. Bardzo prosze o pomoc.

Dnia 21.02.2017 o 20:45, kuszatin napisał:

Oddalem go do najblizszego serwisu gsm 27.01.2017 i niestety oni go tez nie ogarneli. Wyslali do swojego glownego serwisu gdzies tam daleko i tez lipa. Dzisiaj gosc zadzwonil zebym go odebral bo uwazaja ze plyta glowna padla

Stwierdzenie, że padła płyta główna zajęło "serwisowi" miesiąc. Mnie postawienie telefonu na nogi zajęło 2 godziny z przerwą na duuużą kawę ;))

Telefon śmiga jak rakieta na Global Developer >> https://goo.gl/photos/NxMDRebn8JiEypKM8

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.