Skocz do zawartości

Xiaomi Mi4C 2/16 gdzie najtaniej.


r5z

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie kupie najtaniej? Mogę czekać nawet miesiąc (cebula mode on), ale fajnie jakby miało małą szanse na podatek i też nie chciałbym bym się bawić w jakieś wgrywanie czy instalowanie telefon powinienen dotrzeć do działania, polskie menu nie jest wymagane może być po angielsku. 

To będzie mój pierwszy zakup z zagranicznych serwisów. 

Edytowane przez r5z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie własnie Xiaomi który ma te minimum 2 Gb ramu, dobry wyświetlacz (z tego co widzę to Mi4C ma 441 ppi) i dobrym aparatem. No cóż jeśli czegoś taniego z innych modeli podobnego do Mi4C nie będzie to będę w stanie zapłacić powyżej 150$. Chociaż takim górnym limitem jest u mnie 180$, nie wliczając ewentualnego VATu czy kosztów przesyłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o aparat to do 200$ raczej nie znajdziesz nic lepszego niż mi4c z Xiaomi. Szczerze mowiac to poszukalbym go w PL, w okolicach świąt był do wyrwania kOlo 100$ nawet, może ktoś jeszcze sprzedaje na jakimś OLX czy Allegro. W zeszłym tygodniu widziałem nówki po 550, nie kupi teraz za tyle w Chinach juz

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, miuimuscle napisał:


Nie nie ma. Wejdź sobie w aukcje. Jest komunikat in stock notice czyli poinformuja Cie jak będzie dostępny.
Z mi4c będzie kiepsko bo pokończyły się, a teraz kupowanie ro na bank wersje odnawiane są, mimo napisu nowe.
 

moje niedopatrzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2017 o 08:42, r5z napisał:

Znalazłem telefon i chce sprawdzić oryginalność telefonu, by nie kupić podróby. Czy IMEI  8696340225696564 i S/N  edb54c83 świadczy że telefon jest orginalny? Strona http://www.mi.com/verify/#imei_en pokazuje, że imei jest nieprawidłowy. 

Wgrasz miuipolska to znaczy że oryginał - jak nie masz dostępu to poproś o to sprzedawcę - jak nie to podróba, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...