Skocz do zawartości

Problem z wysyłką Goldway


Dandek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamówiłem mi5 od goldwaya za pomocą sellers metod (bez vat) dziś tracking zmienił się na :

"Delivered. Thank you for using SF Express. Looking forward to serving you again" a ja żadnej paczki nie dostałem, jak mogę skontaktować z kurierem który rozwozi te paczki ? zna ktoś firmę która się tym zajmuje ?
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co dowiedziałem się od domowników kurier zadzwonił domofonem o godzinie 16 i nie dotarł do drzwi po czym o 16:30 pojawił się status że przesyłka została doręczona, szukam firmy która to rozwozi ale wydaje mi się że może być ciężko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię DPD i podaj numer 04561070754630A. Może u sąsiada zostawił. Miałem tak miesiąc temu, że siedziałem w domu bo wiedziałem że kurier ma być z 2 telefonami od Goldwaya. Czekam i czekam i nic. Patrzę, a przesyłki doręczone. Telefon do DPD, póżniej do kuriera. Zostawił 2 przesyłki na tym samym osiedlu ale na ... innej ulicy !! Po interwencji pojechał odebrać gdzie zostawił i przywiózł do rąk własnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to DPD dostarcza te paczki więc powinni wiedzieć. SSM idzie "na raty" do PL i za drugą część podróży odpowiada DPD, ja bym jednak poczekał na rozwój sytuacji. Może dziś kurier podrzuci paczki bo wczoraj nie zdążył. Mialem dwie paki SSM które na trackingu pokazywało jako dostarczone a w rzeczywistości były jeszcze we Francji. Masa osób tak miała, były pytania do przedstawiciela bo przecież w ciągu 7 dni trzeba ten feedback wystawić żeby mieć caly rok gwarancji

 

Redmi PRO by TT

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dandek: ale w czym Ty masz problem ? Wchodzisz na alipaczka.pl i podajesz nr od Goldwaya, czyli 994459340458. Tam jak byk wywala Ci numer paczki DPD, czyli tej co Ci podałem, czyli 04561070754630A bo to jest nr TWOJEJ PACZKI DPD. Na DPD.com.pl jak wpiszesz jej numer bez końcowego A to będziesz miał, że o 16:32:27 paczkę odebrał nijaki DANOWSKI. 

Jak to nie Ty, to dzwoń do DPD, podadzą Ci numer telefonu do kuriera, co wczoraj doręczał i z nim to wyjaśniasz. 5 minut roboty !

Edytowane przez Duris
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemu ale sprawdzałem ten tracking  04561070754630A  na polskim dpd a tam go nie wykrywało i dopiero pokazał się na globalnej stronie.

Telefon doszedł. Zadzwoniłem do kuriera i dowiedziałem się że zostawił paczkę u "młodej nawet ładnej sąsiadki", poszedłem do sąsiadki, powiedziała że myślała że ja już tu nie mieszkam i tak też powiedziała kurierowi. Dzwonie do kuriera znowu, stwierdził że wczoraj paczki rozwoził za niego kolega i on do niego zadzwoni. (ciekawe czy kolega też mu powiedział że ta moja sąsiadka jest nawet ładna). Zadzwonił do mnie jeszcze raz że kolega znalazł paczkę na samochodzie i zawiózł do sklepu pod blokiem i tam mogę odebrać. Paczka była chamsko zaklejona taśmą i po zdjęciu taśmy okazało się że paczka została wcześniej otwarta. Po pierwszym włączeniu telefon miał już wybrany język na polski....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 22.02.2017 o 22:30, Dandek napisał:

Problem w tym że zostawił ją w sklepie spożywczym a tam też nie była bezpieczna ;/

O lol... Można się jakoś zabezpieczyć za wczasu przed takim kurierem jak się zamówilo paczkę u goldwaya?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...