Skocz do zawartości

Brak możliwość instalacji Miui 7.2.9


DLUGI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Orientuje się ktoś co może być nie tak z instalacją najnowszego Miui 7.2.16  ??? Obecnie mam zainstalowane 7.2.9 odblokowany bootloader oraz wgrane najnowsze TWRP 3.0.3 jednak przy próbie instalacji systemu cały czas mam taki komunikat jak na poniższych zdjęciach. Próbowałem instalować inne TWRP pobrałem kilkukrotnie obraz systemu by wykluczyć możliwość że plik się zle ściągną ale nic to nie daje. Cały czas ten sam komunikat może miał ktoś podobny przypadek i wie jak to naprawić.

1.png

2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DLUGI napisał:

Witam

Orientuje się ktoś co może być nie tak z instalacją najnowszego Miui 7.2.16  ??? Obecnie mam zainstalowane 7.2.9 odblokowany bootloader oraz wgrane najnowsze TWRP 3.0.3 jednak przy próbie instalacji systemu cały czas mam taki komunikat jak na poniższych zdjęciach. Próbowałem instalować inne TWRP pobrałem kilkukrotnie obraz systemu by wykluczyć możliwość że plik się zle ściągną ale nic to nie daje. Cały czas ten sam komunikat może miał ktoś podobny przypadek i wie jak to naprawić.

Sprawdź ile "waży" paczka z aktualizacją. Powinna mieć w okolicach 800 MB. Jeśli ma znacząco mniej, to coś nie tak z pobieraniem.

Przy okazji. Zanim zabierzesz się za instalację ROMu, radzę naładować baterię do pełna. 50% to absolutne minimum, ale przyroda zna różne przypadki. No chyba, że chcesz uceglić telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z pierwszych rzeczy było właśnie sprawdzenie wielkości ściągniętego pliku i tu jest wszystko OK. Natomiast co do stanu baterii widocznego na zdjęciach to faktycznie jest ryzyko ale jak na razie już kilka razy aktualizowałem przy tak naładowanej baterii i wszystko było w porządku. Systemu instalować od zera nie chcę dlatego że nie mogę też zrobić kopi systemu w TWRP wyskakuje podobny komunikat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...