pabjaq

Redmi 4 pro- niedziałający 1 głośnik?

Recommended Posts

Witajcie,

mam pytanie- czy w Redmi 4 pro posiadamy dwa głośniczki wbudowane na spodzie telefonu, czy też może tylko jeden? W obudowie widzę otwory po obu stronach jednak.. dźwięk wydobywa się tylko po jednej stronie- po lewej.

Macie podobnie, czy też jeden (prawy) głośniczek u mnie nie działa?

Pozdrawiam!

3 godziny temu, pabjaq napisał:

Witajcie,

mam pytanie- czy w Redmi 4 pro posiadamy dwa głośniczki wbudowane na spodzie telefonu, czy też może tylko jeden? W obudowie widzę otwory po obu stronach jednak.. dźwięk wydobywa się tylko po jednej stronie- po lewej.

Macie podobnie, czy też jeden (prawy) głośniczek u mnie nie działa?

Pozdrawiam!

Proponuję zapoznać się z pierwszą, lepszą recenzją Redmi 4. Dowiesz się wówczas, że o ile mnie pamięć nie myli tylko Mi Note ma dwa głośniki. Wszystkie pozostałe telefony Xiaomi mają jeden.

tpawel,

tymeg.porwit

mrosi

Dzięki za odpowiedź!

@mrosi niestety starałem się znaleźć w recenzjach oraz na forum coś na ten temat- bezskutecznie- dlatego postanowiłem założyć ten temat. Niemniej będę wdzięczny za podesłanie "pierwszej lepszej" recenzji, która stwierdza, że w Redmi 4 jest tylko 1 głośniczek- po lewej stronie u dołu- z tonu Twojego posta wnioskuję, że nie powinien być to dla Ciebie najmniejszy problem, prawda?

Jeszcze raz dzięki za pomoc!

Dnia 22.02.2017 o 20:29, pabjaq napisał:

z tonu Twojego posta wnioskuję, że nie powinien być to dla Ciebie najmniejszy problem, prawda?

To może wysil się kiedyś i zamiast zatrudniać innych, pofatyguj się sam i poszukaj w sieci? To tyczy się również zakładania nowych wątków na Forum...

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.