Skocz do zawartości

Pierwszy zakup na stronie ibuygo i w ogóle na stronie zagranicznej


delgado13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na wstępie prosze o wyrozumiałość jestem nowy na forum ,więc pewnych rzeczy mogę nie wiedzieć . Zainspirowany Xiaomi i modelem Mi 5/ Mi 5S  postanowiłem go zakupić , ale mam dużo pytań ,na które prosiłbym  was o odpowiedź. 

1. Ktory telefon bardziej polecacie interesuje mnie wersja 64gb  (ram obojętnie)  Mi 5 czy Mi 5S

2. Niestety polski sklep x-kom oferuje tylkotelefon mi 5 i to jeszcze w wersji 32gb za cenę dosyć duża bo 1800zl co prawda oferuje gwarancję na 2 lata,ale bardziej mnie ciągnie do ibuygo powniewaz tak jak pisałem cchialbym wersje 64gb. Jakie macie rady odnosnie pierwszego zakupu na ibuygo oczywiście będe też próbowałem użyć jakiegoś kodu zniżkowego.Moj budżet to ok.1500zl netto lub 1900zl brutto

3.Czy ibuygo na prośbę wgra mi Miui polską lub czy serwis we Wrocławiu zrobi mi to za darmo (mieszkam we wro więc luz) wolałbym nie robić tego samemu bo się nie znam? A jeśli to nie z jaka wersja telefon do mnie przyjedzie? Zalezaloby mi na jak najlepszym sofcie tak aby ten telefon wykorzystywał w pełni swoje możliwości 

4. Czy telefony z ibuygo obsługują na polski LTE 800ghz ? Albo czy w ogóle lte?

5. Jakie macie rady odnośnie użytkowania tych telefonów ? To prawda że są bardzo delikatne?

6. Czy opłaca się płacić na ibuygo w innych walutach niż dolary ?

7. Czy serwis ibuygo długo realizuje reklamacje?

8. Czy mi 5 / 5S ma jakieś wady fabryczne lub jakieś rzeczy które się łatwo psują? 

9. Czy polecacie kupować to ubezpieczenie od Vatu?

Pozdrawiam, bardzo na was licze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, delgado13 napisał:

Witam!

Na wstępie prosze o wyrozumiałość jestem nowy na forum ,więc pewnych rzeczy mogę nie wiedzieć . Zainspirowany Xiaomi i modelem Mi 5/ Mi 5S  postanowiłem go zakupić , ale mam dużo pytań ,na które prosiłbym  was o odpowiedź. 

1. Ktory telefon bardziej polecacie interesuje mnie wersja 64gb  (ram obojętnie)  Mi 5 czy Mi 5S

2. Niestety polski sklep x-kom oferuje tylkotelefon mi 5 i to jeszcze w wersji 32gb za cenę dosyć duża bo 1800zl co prawda oferuje gwarancję na 2 lata,ale bardziej mnie ciągnie do ibuygo powniewaz tak jak pisałem cchialbym wersje 64gb. Jakie macie rady odnosnie pierwszego zakupu na ibuygo oczywiście będe też próbowałem użyć jakiegoś kodu zniżkowego.Moj budżet to ok.1500zl netto lub 1900zl brutto

3.Czy ibuygo na prośbę wgra mi Miui polską lub czy serwis we Wrocławiu zrobi mi to za darmo (mieszkam we wro więc luz) wolałbym nie robić tego samemu bo się nie znam? A jeśli to nie z jaka wersja telefon do mnie przyjedzie? Zalezaloby mi na jak najlepszym sofcie tak aby ten telefon wykorzystywał w pełni swoje możliwości 

4. Czy telefony z ibuygo obsługują na polski LTE 800ghz ? Albo czy w ogóle lte?

5. Jakie macie rady odnośnie użytkowania tych telefonów ? To prawda że są bardzo delikatne?

6. Czy opłaca się płacić na ibuygo w innych walutach niż dolary ?

7. Czy serwis ibuygo długo realizuje reklamacje?

8. Czy mi 5 / 5S ma jakieś wady fabryczne lub jakieś rzeczy które się łatwo psują? 

9. Czy polecacie kupować to ubezpieczenie od Vatu?

Pozdrawiam, bardzo na was licze :)

1. MI5

2. Opcja wysyłki  DHL kupony znizkowe ibuygou https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EAVMHIWpq66PjHfOe0uPbfJKsrLfq8mhIyfNT184g9c/edit?ts=58358de8#gid=0

3. Telefon bedzie z softem Global(bedzie jezyk pl). Odblokowanie bootloadera i wgranie MIU Polska samemu lub serwis Acid Wrocław płatne

4. Brak LTE 800 (mi w niczym to nie przeszkadza)

5. Uzywam intensywnie juz prawie rok i nic sie nie dzieje

6. USD

7. Nie korzystałem

8. Brak danych

9. Tak

Pozdr

Edytowane przez wojtrac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...